Povezane vesti

Ubica troje dece prespavao u policiji u Zagrebu, danas će ga ispitati tužioci

Ubica troje dece prespavao u policiji u Zagrebu, danas će ga ispitati tužioci

Telegraf 28.09.2021
Njemu će, kao stranom državljaninu, biti obezbeđen prevodilac. Harald Kopic, osumnjičen da je ubio svoje troje dece, sinoć je nakon hapšenja prespavao u policiji, a tokom dana ga očekuje nastavak ispitivanja u policiji, a potom i u državnom… »
Branio se ćutanjem Monstrum koji je ubio svoju decu u Zagrebu nikada neće izaći iz zatvora!

Branio se ćutanjem Monstrum koji je ubio svoju decu u Zagrebu nikada neće izaći iz zatvora!

Alo 28.09.2021
Harald Kopic, 56-godišnji austrijski državljanin osumnjičen za ubistvo svoje troje dece, proteklog vikenda u zagrebačkim Mlinovima, danas je bio na prvom ispitivanju u sedištu Kriminalističke policije. - Na saslušanju nije iznosio obranu, branio se… »
Slučaj koji je potresao region Otac ubica nije iznosio odbranu, njegov advokat se obratio javnosti: Odbrana je bila kratka

Slučaj koji je potresao region Otac ubica nije iznosio odbranu, njegov advokat se obratio javnosti: Odbrana je bila kratka

Kurir 28.09.2021
U policiji u Zagrebu danas je ispitan 56-godišnji Harald Kopic koji je optužen da je ubio svoje troje dece. Kako prenosi Index, on je u noći s petka na subotu u stanu u zagrebačkim Mlinovima ubio svoje troje dece. Pokušao je i da se ubije ali je… »
Hrvatska: Za ubicu svoje dece Tužilaštvo traži istražni zatvor

Hrvatska: Za ubicu svoje dece Tužilaštvo traži istražni zatvor

RTV 28.09.2021
ZAGREB - Ubica troje svoje maloletne dece Haralad Kopic biće danas ispitan u Državnom tužilaštvu u Zagrebu, koje traži da mu se odredi istražni zatvor. Zvanično, ubica je uhapšen sinoć nakon što je otpušten iz psihijatrijske bolnice Vrapče… »
Za ubicu svoje dece Tužilaštvo traži istražni zatvor

Za ubicu svoje dece Tužilaštvo traži istražni zatvor

Politika 28.09.2021
ZAGREB - Ubica troje svoje maloletne dece Haralad Kopic biće danas ispitan u Državnom tužilaštvu u Zagrebu, koje traži da mu se odredi istražni zatvor. Zvanično, ubica je uhapšen sinoć nakon što je otpušten iz psihijatrijske bolnice Vrapče… »
Otac monstrum progovorio o ubistvu svoje dece: Žao mi je što sam još živ! Ubio sam ih da ne bih bio sam kada umrem

Otac monstrum progovorio o ubistvu svoje dece: Žao mi je što sam još živ! Ubio sam ih da ne bih bio sam kada umrem

Kurir 28.09.2021
Haralda Kopica, monstruma koji je u noći s petka na subotu ubio svoje troje dece, policija je sinoć privela i uhapsila. Index.hr je doznao šta je Kopic ispričao u KBC Sestre milosrdnice, gde je primljen nakon što je te noći pokušao da počini… »
Ubio sam ih da bi bili sa mnom kad umrem: Otac monstrum iz Zagreba osumnjičen za smrt troje dece izneo detalje zločina!

Ubio sam ih da bi bili sa mnom kad umrem: Otac monstrum iz Zagreba osumnjičen za smrt troje dece izneo detalje zločina!

Večernje novosti 27.09.2021
Foto: Fejsbuk On je danas iz KBC "Sestre milosrdnice" prebačen u Psihijatrijsku bolnicu Vrapče. Ubica je u KBC “Sestre milosrdnice” sve vreme bio pod nadzorom policije, a pod policijskom pratnjom bio je i danas poslepodne, kad je prebačen u… »

Vesti dana »