Povezane vesti
U kovid bolnici na Mišeluku popunjeno skoro tri četvrtine kapaciteta
Moj Novi Sad 28.09.2021
U kovid bolnici "Novi Sad" Kliničkog centra Vojvodine leči se 450 pacijenata. To je 27 obolelih više nego što ih je bilo juče. Broj osoba koje dišu uz pomoć respiratora je 31, što je dvoje manje u odnosu na prethodni dan. U ovu bolnicu se dopremaju… »
Kovid bolnica na Mišeluku sve punija, za dan skoro 30 pacijenata više
Radio 021 28.09.2021
U protekla 24 časa znatno je povećan broj kovid pacijenata u bolnici na Mišeluku. Trenutno ih je u ovoj zdravstvenoj ustanovi 450, što je 29 više nego juče. Na mehaničkoj ventilaciji je njih 31, dvoje manje nego dan ranije. Podsetimo da se u ovoj bolnici… »
Skoro 30 obolelih više u Kovid bolnici „Novi Sad“ nego juče
Dnevnik 28.09.2021
NOVI SAD: Na bolničkom lečenju od kovid-19 u Novom Sadu je skoro 30 obolelih više nego prethodnog dana, a broj pacijenata koji dišu uz pomoć respiratora je nešto manji nego prethodnog dana. U Kovid bolnici „Novi Sad“ Kliničkog centra Vojvodine od korone… »
Vesti dana »
„Otvorite je**ni moreuz, vi luda kopilad, ili ćete živeti u paklu“: Tramp zapretio Iranu pred istek njegovog ultimatuma za otvaranje Ormuza
Danas pre 2 satajoš 21 povezana
Prognoza vremena za ponedeljak, 6. april: Ujutru slab prizemni mraz, tokom dana toplo i sunčano
Serbian News Media pre 4 satijoš 27 povezanih
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Beta pre 7 satijoš 21 povezana
Najopasnija pretnja SAD-u pred praznike, analitičari upozoravaju: Tramp potcenjuje iransku strategiju
NIN pre 1 satjoš 14 povezanih




