Povezane vesti

LJiljana odbranila 700.000 dinara U "Poteri": "Kada sam izabrala najvišu sumu, kolege iz tima su me pitale da li znam šta…

LJiljana odbranila 700.000 dinara U "Poteri": "Kada sam izabrala najvišu sumu, kolege iz tima su me pitale da li znam šta…

Večernje novosti 28.09.2021
Foto: Printskrin RTS Ranije je ispričala da je pre četiri godine učestvovala u kvizu "Slagalica", a sada i da u "Poteri" nije imala tremu. - U "Poteri" se nikada ne zna, mora na sreću i logiku. Bilo je svakojakih pitanja. Kada sam izabrala najvišu… »
Postavila novčani rekord u „Poteri“, imala za đake Sergeja i Mandića

Postavila novčani rekord u „Poteri“, imala za đake Sergeja i Mandića

Nova 28.09.2021
Četvoro takmičara je u poslednjoj emitovanoj emisiji potera osvojilo 940.000 dinara, a među njima je najblistaviji nastup imala profesorka u penziji Ljiljana Radulović Dimitrov (67). Ova Novosađanka je za 60 sekundi stigla do svote od 70.000 dinara… »
Novosadska profesorka napravila čudo u "Poteri": Odbranila 700.000, šarmom osvojila simpatije

Novosadska profesorka napravila čudo u "Poteri": Odbranila 700.000, šarmom osvojila simpatije

Radio 021 28.09.2021
Novosađanka Ljiljana Radulović Dimitrov, profesorka Zmaj Jovine gimnazije u penziji, napravila je veliki uspeh u popularnom kvizu "Potera". Ona je prva takmičarka, posle Siniše Vulića, kojoj je pošlo za rukom da odbrani čak 700.000 dinara… »
Čudo u "poteri": Penzionisana profesorka odbranila 700.000 dinara!

Čudo u "poteri": Penzionisana profesorka odbranila 700.000 dinara!

Večernje novosti 27.09.2021
Foto: Printskrin RTS Ona je rekla da su je u "Poteru" prijavila deca, uproks tome što nije planirala da se prijavljuje bilo gde posle "Slagalice" u kojoj je učestvovala. - Bila sam učesnik "Slagalice" pre četiri godine, gde su me svi otpisali kada sam… »

Vesti dana »