Povezane vesti

Miljana Kulić otkrila detalje odnosa sa bivšim dečkom Lazarom Čolićem

Miljana Kulić otkrila detalje odnosa sa bivšim dečkom Lazarom Čolićem

Vesti online 28.09.2021
Miljana Kulić, najkontroverznija rijaliti učesnica progovorila o svom odnosu sa bivšim dečkom Lazarom Čolićem Zolom, svojim bolesnim roditeljima, begu iz “Zadruge 5”, ali i povratku u ovaj TV format. Temperamentna Nišlijka priznala je i da je… »
Dala sam mu 20.000 evra za kredit, a on se kocka i pije trodone! Miljana šokirala pričom o Zoli - "Spava kod fanova!

Dala sam mu 20.000 evra za kredit, a on se kocka i pije trodone! Miljana šokirala pričom o Zoli - "Spava kod fanova!

Mondo 28.09.2021
Miljana Kulić otkrila da njen bivši dečko navodno duguje i 50.000 evra zbog kocke. Miljana Kulić otkrila da njen bivši dečko navodno duguje i 50.000 evra zbog kocke Miljana Kulić, najkontroverznija rijaliti učesnica, otkrila je sve o njenom odnosu… »
Miljana progovorila o bolesnim roditeljima i povratku u rijaliti Zola pije trodone jer nema para za drogu, najviše me boli…

Miljana progovorila o bolesnim roditeljima i povratku u rijaliti Zola pije trodone jer nema para za drogu, najviše me boli…

Alo 28.09.2021
Napravio je kockarske dugove od 50.000 evra, odselio se od kuće, živi sa ljudima koji su mu bili fanovi. Po ceo dan spava, čim ustane popije lekove, poludeo je skroz, rekla je rijaliti zvezda. Miljana Kulić, najkontroverznija rijaliti učesnica, u… »

Vesti dana »