Povezane vesti

Željku šašiću ništa nije jasno nakon napada bivše: Ja sam ceo život svačiji rob! Ne znam šta joj se desilo

Željku šašiću ništa nije jasno nakon napada bivše: Ja sam ceo život svačiji rob! Ne znam šta joj se desilo

Kurir 28.09.2021
Bivša devojka Željka Šašića, koja je od njega mlađa 17 godina, Plejboj zečica i manekenka Katarini Lazić izašla je u medije i otkrila da je ju je pevač dok su bili u vezi "mučio i maltretirao kao roba". Katarina je dodala i da je pevač postao… »
"Ja sam ceo život bio svačiji rob": Željko Šašić odgovorio na optužbe bivše partnerke da ju je maltretirao

"Ja sam ceo život bio svačiji rob": Željko Šašić odgovorio na optužbe bivše partnerke da ju je maltretirao

Blic 28.09.2021
Bivša izabranica pevača Željka Šašića, Katarina Lazić, koja je izašla u javnost s pričom da joj folker otima automobil koji joj je ranije poklonio, sada je u svojoj ispovesti za medije rekla da je htela da digne ruku na sebe zbog veze sa… »
Srpski pevač bio u vezi sa 17 godina mlađom zečicom: Katarina sad šokirala - "Bahatio se i tretirao me kao roba"

Srpski pevač bio u vezi sa 17 godina mlađom zečicom: Katarina sad šokirala - "Bahatio se i tretirao me kao roba"

Mondo 28.09.2021
Katarina Lazić otkrila detalje braka sa pevačem Željkom Šašićem. Katarina Lazić otkrila detalje braka sa pevačem Željkom Šašićem Pre četiri godine javnost je čitala o devojci Željka Šašića, Plejboj zečici i manekenki Katarini Lazić… »

Vesti dana »