Povezane vesti

​ Stanojević bi zbog Partizana štrajkovao glađu ispred Skupštine?!

​ Stanojević bi zbog Partizana štrajkovao glađu ispred Skupštine?!

Sportske.net 28.09.2021
Regularnost prvenstva bila je jedna od tema današnje tribine na kojoj je trener Partizana Aleksandar Stanojević odgovarao na pitanja navijača. Za sada, od početa tekuće sezone Stanojević nema primedbi, ali ako uoči neku tendenciju da se Partizan na… »
Ajde da vidim da nas neko pokrade! Rekao sam predsedniku - idem ispred Skupštine ako se nešto desi

Ajde da vidim da nas neko pokrade! Rekao sam predsedniku - idem ispred Skupštine ako se nešto desi

Mozzart sport 28.09.2021
"Ne verujem da Zvezda ima sve već rešeno, postoji VAR, tu smo i mi, Grobari... Borićemo se nogama i rukama" Fenomenalan start superligaške trke, izborena jesen u Evropi i pobeda na početku gupne faze nisu bili dovoljni da zasite apetite svih… »
Stanojević napravio potez o kom će se pričati! Trener Partizana doslovno stao u gard, pa oduševio navijače:Ako nešto…

Stanojević napravio potez o kom će se pričati! Trener Partizana doslovno stao u gard, pa oduševio navijače:Ako nešto…

Sportal blic 28.09.2021
Trener Partizana Tema je bilo dosta, od "slučaja Suma", pa nekih drugih igrača koji su odlazili, do večitog derbija i borbe za titulu. Šef stručnog štaba kluba iz Humske ulice istakao je da njegov tim ima kvalitet da skine s trona Crvenu zvezdu i da… »
Stanojević se slomio, plakao pred navijačima: Zar ja rasista…

Stanojević se slomio, plakao pred navijačima: Zar ja rasista…

Nova 28.09.2021
Aleksandar Stanojević bio je izuzetno emotivan tokom susreta sa navijačima Partizana, a čak se u jednom momentu i rasplakao. „Pratio sam dešavanja na mrežama, hteo sam da diskutujem o svemu što se piše. Očekivao sam veći broj ljudi koji su… »
Savladale ga emocije pa zaplakao pred grobarima: Stanojević o optužbama za rasizam, Sumi i albanskoj mafiji! (video)

Savladale ga emocije pa zaplakao pred grobarima: Stanojević o optužbama za rasizam, Sumi i albanskoj mafiji! (video)

Hot sport 28.09.2021
Trener crno-belih Aleksandar Stanojević održao je svoje obećanje, pa se u košarkaškoj sali u Humskoj ulici ‘sastao’ sa navijačima Partizana, i porazgovarao o aktuelnim dešavanjima u klubu. Proteklih dana u Humskoj je bilo prilično turbulentno… »
Šokantno obraćanje u Humskoj! Stanojević zaplakao pred grobarima, progovorio o Sumi i optužbama za rasizam, pa iznenadio…

Šokantno obraćanje u Humskoj! Stanojević zaplakao pred grobarima, progovorio o Sumi i optužbama za rasizam, pa iznenadio…

Sportal blic 28.09.2021
Kao što je bilo najavljeno, trener Fudbalsko kluba Partizan Aleksandar Stanojević se danas pojavio pred navijačima, sa kojima razgovara o svim akltuelnim dešavanjima vezanim za klub. Povod za nešto ovako, bili su dani za nama tokom kojih jebilo… »
Stanojević zaplakao pred navijačima: Ako sam nekoga voleo to su Natho, Kleo... U Partizan sam došao sa 13 godina

Stanojević zaplakao pred navijačima: Ako sam nekoga voleo to su Natho, Kleo... U Partizan sam došao sa 13 godina

Večernje novosti 28.09.2021
Foto: M.Vukadinović Oči u oči sa navijačima se našao strateg crno-belih, odgovarajući na njihova pitanja bez zadrške. Odmah je na početku razgovora rekao da se na ovakav neobičan potez odlučio zbog mnogo negativnih stvari koje preko interneta… »
Stanojević uplakan: "Podneo sam ostavku, niko ne sme da nas dira, Suma se nije uklapao"

Stanojević uplakan: "Podneo sam ostavku, niko ne sme da nas dira, Suma se nije uklapao"

Sportske.net 28.09.2021
Trener fudbalera Partizana obradio se javnosti i navijačima ovog kluba odgovaravši na razna pitanja koja se tiču aktuelnog stanja u ekipi. On je održao javnu tribinu gde su navijači mogli da iznesu svoje mišljenje i upitaju trenera crno-belih o… »
Misterija je rešena: Stanojević konačno otkrio zbog čega se nije radovao na derbiju – ‘Ne pomišljajte na neke…

Misterija je rešena: Stanojević konačno otkrio zbog čega se nije radovao na derbiju – ‘Ne pomišljajte na neke…

Hot sport 28.09.2021
Šef stručnog štaba crno-belih Aleksandar Stanojević sastao se sa navijačima Partizana u Humskoj ulici, kako bi im odgovarao na pitanja. Kada se pojavio u sali, navijači su njihovog ljubimca dočekali velikim aplauzom. Na samom početku izlaganja… »

Vesti dana »