Povezane vesti

Kon opet pobesneo: Ili uvesti kovid propusnice ili zatvaranje ili nas ukinite!

Kon opet pobesneo: Ili uvesti kovid propusnice ili zatvaranje ili nas ukinite!

Pravda 28.09.2021
Doktor Predrag Kon rekao je da je sledeći korak u borbi protiv koronavirusa ili uvođenje kovid propusnica ili oštrije mere i da je to, bez sumnje, činjenica. Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon kaže za RTS da su pre 17 dana imali… »
Kon: Kovid propusnice i vakcinacija pod hitno ili 10 dana zatvaranja

Kon: Kovid propusnice i vakcinacija pod hitno ili 10 dana zatvaranja

Dnevnik 28.09.2021
Ako me pitate šta je najracionalnije - to su kovid propusnice pod hitno, obavezna vakcinacija zdravstvenih radnika pod hitno, obavezna vakcinacija javnih službi koje su u kontaktu sa velikim brojem ljudu pod hitno i tu nema više pregovaranja, izjavio… »
Doktor Kon upozorava: Kovid propusnice, vakcinacija ili restriktivne mere!

Doktor Kon upozorava: Kovid propusnice, vakcinacija ili restriktivne mere!

Večernje novosti 28.09.2021
Foto: Tanjug/Tanja Valić/Depositphotos Predrag Kon je gostujući u Beogradskoj hronici rekao je da je izašao sa tog sastanka ubeđen da su se nešto ozbiljno dogovorili. - Prošlo je 17 dana, jedno vreme sam govorio da očekujem sastanak i shvatio sam… »
Predrag Kon: Hitno primeniti protivepidemijske mere, uvođenje kovid propusnica najracionalnije

Predrag Kon: Hitno primeniti protivepidemijske mere, uvođenje kovid propusnica najracionalnije

Kurir 28.09.2021
BEOGRAD - Član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa Predrag Kon upozorio je danas da je neophodno hitno primeniti protivepidemijske mere kako bi se sprečilo širenje zaraze, te naglasio da je među njima najracionalnije uvođenje kovid… »
Kovid propusnice ili restriktivne mere: Dr Kon izričit: "Ako ne može, molim nekoga da nas opozove, jer mi više nemamo šta…

Kovid propusnice ili restriktivne mere: Dr Kon izričit: "Ako ne može, molim nekoga da nas opozove, jer mi više nemamo šta…

Blic 28.09.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon kaže za RTS da su pre 17 dana imali sastanak Kriznog štaba. Prošlo je 17 dana, jedno vreme je govorio, ističe, da očekuje sastanak i da je shvatio da sastanka nema. Prema njegovim rečima, ako su… »
Kon: Sastanak Kriznog štaba bio pre 17 dana, propusnice ili restriktivne mere

Kon: Sastanak Kriznog štaba bio pre 17 dana, propusnice ili restriktivne mere

Nova 28.09.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon kaže da su pre 17 dana imali sastanak Kriznog štaba. Prošlo je 17 dana, jedno vreme je govorio, ističe, da očekuje sastanak i da je shvatio da sastanka nema. Prema njegovim rečima, ako su kovid… »

Vesti dana »