Povezane vesti
Sprečena blokada institucija BiH, i ministri iz RS glasali za odluku
N1 Info 28.09.2021
Savet ministara Bosne i Hercegovine je na vanrednoj sednici usvojilo Odluku o privremenom finansiranju, čime je sprečena potpuna blokada rada institucija BiH. Odluka je usvojena jednoglasno, a sednica je održana telefonski. Tom odlukom obezbeđeno je… »
Vijeće ministara BiH donijelo Odluku o privremenom finansiranju
Al Jazeera 28.09.2021
Donesena je Odluka o privremenom finansiranju institucija BiH i međunarodnih obaveza BiH za period oktobar – decembar 2021. godine, u iznosu 249 miliona KM. Vijeće ministara Bosne i Hercegovine, na prijedlog Ministarstva finansija i trezora BiH… »
Četvrti put u godini privremeno finansiranje institucija BiH
Slobodna Evropa 28.09.2021
Savjet ministara Bosne i Hercegovine (BiH) donio je odluku o privremenom finansiranju državnih institucija i međunarodnih obaveza BiH u iznosu 249 miliona KM (124,5 miliona evra) za period oktobar – decembar 2021. godine, saopšteno je 28. septembra iz… »
Vesti dana »
Tramp: SAD će obnoviti Venecuelu na veoma profitabilan način, nadzor bi mogao da traje godinama
Newsmax Balkans pre 57 minutajoš 22 povezane
Američki imigracioni agent ubio ženu u Mineapolisu, Bela kuća na udaru
BBC News pre 1 satjoš 16 povezanih
Požar na Katedrali u Novom Sadu: Policija obezbedila područje oko crkve, u toku uviđaj
NIN pre 26 minutajoš 14 povezanih





