Povezane vesti

“Ne mogu da ubeđujem ljude da se vakcinišu”

“Ne mogu da ubeđujem ljude da se vakcinišu”

Vesti online 29.09.2021
Američki košarkaš Lebron Džejms, i pored toga što je vakcinisan protiv koronavirusa, odbio je da ohrabri bilo koga da to učini, jer to nije njegova uloga, preneo je danas klub. Određeni klubovi iz NBA iz Kalifornije i države Njujork traže da… »
Vakcinacija i dalje glavna tema u NBA: Oglasio se i Lebron Džejms – ‘Neću nikoga da pozivam!’

Vakcinacija i dalje glavna tema u NBA: Oglasio se i Lebron Džejms – ‘Neću nikoga da pozivam!’

Hot sport 29.09.2021
Jedan od najboljih igrača današnjice oglasio se povodom vakcinacije… Dosta se o tome govori poslednjih dana u NBA ligi, gde deo igrača želi, a deo ne, da se vakcinišie. Iako je Lebron Džejms primio vakcinu protiv koronavirusa, on ne želi da… »
Korona virus, Lebron Džejms i vakcine: „Uradio sam to zbog porodice i prijatelja, ali nije moje da savetujem druge"

Korona virus, Lebron Džejms i vakcine: „Uradio sam to zbog porodice i prijatelja, ali nije moje da savetujem druge"

Južne vesti 29.09.2021
Getty Images Lebron Džejms u dresu Lejkersa Lebron Džejms, najbolji košarkaš NBA lige, rekao je da je odlučio da se vakciniše protiv korona virusa jer je to najbolje rešenje za njega, porodicu i prijatelje. Zvezda Los Anđeles Lejkersa kazao je da… »
Korona virus, Lebron Džejms i vakcine: „Uradio sam to zbog porodice i prijatelja, ali nije moje da savetujem druge"

Korona virus, Lebron Džejms i vakcine: „Uradio sam to zbog porodice i prijatelja, ali nije moje da savetujem druge"

BBC News 29.09.2021
Zvezda Los Anđeles Lejkersa kazao je da je sproveo sopstveno istraživanje pre nego što je dobio vakcinu, pošto je prvobitno bio „veoma skeptičan". Lebron Džejms, najbolji košarkaš NBA lige, rekao je da je odlučio da se vakciniše protiv korona… »
Lebron: Ne želim da govorim ljudima da li da se vakcinišu ili ne

Lebron: Ne želim da govorim ljudima da li da se vakcinišu ili ne

Nova 29.09.2021
Američki košarkaš Lebron Džejms, i pored toga što je vakcinisan protiv koronavirusa, odbio je da ohrabri bilo koga da to učini, jer to nije njegova uloga. „Mogu da govorim samo u svoje ime. Svako ima pravo da učini ono što smatra da je ispravno… »

Vesti dana »