Povezane vesti

Darko Lazić otkrio s koliko je žena bio: U pitanju je trocifren broj

Darko Lazić otkrio s koliko je žena bio: U pitanju je trocifren broj

Nova 29.09.2021
Darko Lazić sinoć je s novom devojkom Barbarom Bobak gostovao u jednoj emisiji, gde je, ironično ili ne, otkrio s koliko je žena bio intiman. Darko i Barbara su pred kamerama otkrili pikanterije iz privatnog života, te su tako rekli koliko je prošlo… »
Darko Lazić šokirao - priznao sa koliko žena je spavao! Kada vidite trocifreni broj neće vam biti dobro

Darko Lazić šokirao - priznao sa koliko žena je spavao! Kada vidite trocifreni broj neće vam biti dobro

Mondo 29.09.2021
Pevač otkrio sa koliko žena je do sada bio intiman. Pevač otkrio sa koliko žena je do sada bio intiman. Darko Lazić gostovao je u emisiji Ognjena Amidžića, gde se prvi put pojavio sa novom devojkom Barbarom Bobak, te su otkrili kako su se upoznali… »
Darko pred Barbarom priznao sa koliko je žena bio: Brojka je veća od 300, šokirao novu devojku pred milionima

Darko pred Barbarom priznao sa koliko je žena bio: Brojka je veća od 300, šokirao novu devojku pred milionima

Blic 29.09.2021
Darko Lazić sinoć je sa novom devojkom Barbarom Bobak gostovao u emisiji "Amidži šou", a pred kamerama su otkrili brojne pikanterije iz privatnog života. - Otkad smo se upoznali prošlo je mesec dana, pa smo se smuvali, a onda još mesec dana je… »
Rekla bih pucaj mi u glavu da mi je neko spomenuo da ću biti s darkom! Barbara i Lazić prvi put zajedno pred kamerama

Rekla bih pucaj mi u glavu da mi je neko spomenuo da ću biti s darkom! Barbara i Lazić prvi put zajedno pred kamerama

Mondo 29.09.2021
Progovorili o svojoj ljubavi i otkrili kako su se upoznali. Progovorili o svojoj ljubavi i otkrili kako su se upoznali. Darko Lazić nakon rastanka od verenice Marine Gagić stupio je u vezu sa pevačicom Barbarom Bobak i našao se u žiži interesovanja… »
"Ona je ta, neću imati nijednu drugu ženu više": Darko Lazić ne krije koliko je zaljubljen u Barbaru Bobak: "Divna je"

"Ona je ta, neću imati nijednu drugu ženu više": Darko Lazić ne krije koliko je zaljubljen u Barbaru Bobak: "Divna je"

Blic 28.09.2021
Folker Darko Lazić otkrio je detalje iz odnosa sa devojkom, atraktivnom pevačicom Barbarom Bobak. On se pojavio u studiju u sakou u pink boji, pa je priznao da je zaljubljen, kao i da ima sreće kada je ljubav u pitanju. - Hvala bogu, hoće me ljubav… »

Vesti dana »

Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 12 satijoš 41 povezana
Kurti: Tri uslova sam postavio Vučiću

Kurti: Tri uslova sam postavio Vučiću

Radio 021 pre 2 satajoš 38 povezanih