Povezane vesti

Danijel Krejg: Kiša je padala, cela ekipa je tapšala, a ja sam plakao

Danijel Krejg: Kiša je padala, cela ekipa je tapšala, a ja sam plakao

Nova 29.09.2021
Bioskopi širom sveta pripremaju se za dolazak obožavatelja Džejmsa Bonda na dugoočekivani film "No Time to Die", a Danijel Krejg priznaje da su ga obuzele emocije poslednjeg dana snimanja. „Padala je kiša. U studiju Pinewood cela ekipa je tapšala… »
Džejms Bond: Danijel Krejg poslednji put kao agent 007 - No Time To Die konačno dočekao premijeru

Džejms Bond: Danijel Krejg poslednji put kao agent 007 - No Time To Die konačno dočekao premijeru

BBC News 29.09.2021
Film No Time To Die iz serijala o britanskom tajnom agentu Džejmsu Bondu premijerno prikazan posle 18 meseci odlaganja zbog pandemije korona virusa. Poslednji film Danijela Krjejga kao Džejmsa Bonda konačno je dočekao svetsku premijeru u Londonu, 18… »
Danijel Krejg s ćerkom Elom nakon premijere Džejmsa Bonda (FOTO)

Danijel Krejg s ćerkom Elom nakon premijere Džejmsa Bonda (FOTO)

Nova 29.09.2021
Poslednji film o Džejmsu Bondu sa Danijelom Krejgom u glavnoj ulozi najzad je doživeo svetsku premijeru u Londonu, 18 meseci kasnije nego što je planirano, zbog pandemije koronavirusa. Film „No Time To Die“ (Nije vreme za umiranje) je Krejgov peti… »
Kraljevska porodica blistala na premijeri Džejmsa Bonda u Londonu (FOTO)

Kraljevska porodica blistala na premijeri Džejmsa Bonda u Londonu (FOTO)

Nova 29.09.2021
Poslednji film o Džejmsu Bondu sa Danijelom Krejgom u glavnoj ulozi najzad je doživeo svetsku premijeru u Londonu, 18 meseci kasnije nego što je planirano, zbog pandemije koronavirusa. Pored velikih holivudskih zvezda i ljudi iz šoubiznisa, na crvenom… »

Vesti dana »