Povezane vesti
U Opštoj bolnici Čačak preminulo je šestoro kovid pozitivnih pacijenata
Nova 29.09.2021
U Opštoj bolnici Čačak u minulom danu preminulo je šestoro pacijenata koji su svi bili pozitivni na koronavirus. Bitku sa ovom opakom bolešću izgubile su tri žene i dva muškarca iz Čačka (88, 79, 71, 82 i 91 godina) i jedan Ivanjičanin (78). Na svim… »
Crni korona dan u Čačku: Na kovid odeljenjima preminulo šest pacijenata, u teškom stanju još 16 bolesnika
RINA 29.09.2021
Crni korona dan u Čačku: Na kovid odeljenjima preminulo šest pacijenata, u teškom stanju još 16 bolesnika Čačak - Na svim kovid odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, hospitalizovan je 171 pacijent. U respiratornom centru smešteno je 16 pacijenata, od… »
U čačanskoj bolnici preminulo šest kovid pacijenata, još šestoro u kritičnom stanju
Morava info 29.09.2021
ČAČAK – Na kovid odeljenjima čačanske bolnice tokom protekla 24 sata preminulo je šestoro pacijenata. Borbu sa koronom izgubile su tri žene i dva muškarca iz Čačka (88, 79, 71, 82 i 91 godina) i jedan Ivanjičanin (78). U četvrtom talasu korona zaraze, od… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
Novi magazin pre 1 satjoš 16 povezanih
Hoće li se evro i danas prodavati po 120 dinara: Koliki kurs smeju da zaračunavaju menjačnice
Nova pre 2 satajoš 7 povezanih
Čak 14 žarišta u Beogradu, od januara zaraženo više od 400 dece: Kako da prepoznate dečje gliste, koji su simptomi i kako se leče
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Lopandić (SRCE): „Vučić neće ispuniti obećanje o otvaranju Klastera 3, Srbija nije na evropskom putu“
Serbian News Media pre 2 satajoš 20 povezanih




