Povezane vesti

Svetislav Pešić zvanično selektor: Košarka treba da pripadne košarkašima (video)

Svetislav Pešić zvanično selektor: Košarka treba da pripadne košarkašima (video)

Večernje novosti 29.09.2021
foto: Novosti Pešić je tokom inauguralnog govora istakao da je dobro što su svi oko reprezentacije košarkaški ljudi. Zamolio je za podršku i obećao sportske uspehe i rezultate. Istakao je da voli da radi u Srbiji, govorio je i o takozvanom kultu… »
Zaboravite iskustvo, ono nije kvalitet ako ne znaš da ga iskoristiš: Pešić je spreman za nove izazove – evo šta je sve…

Zaboravite iskustvo, ono nije kvalitet ako ne znaš da ga iskoristiš: Pešić je spreman za nove izazove – evo šta je sve…

Hot sport 29.09.2021
Vratio se u reprezentaciju. Jedan od najboljih srpskih trenera Svetislav Pešić, zvanično je predstavljen kao novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije. Iskusni stručnjak je na konferenciji za medije pričao o mnogim stvarima, među kojima je i… »
“Prozivali su me da sam se udvarao Jokiću” Srbija dobila novog selektora, Svetislav Pešić neće da se bavi kultom…

“Prozivali su me da sam se udvarao Jokiću” Srbija dobila novog selektora, Svetislav Pešić neće da se bavi kultom…

Sportal blic 29.09.2021
će ove srede od 13 sati biti zvanično predstavljen kao novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije. Prenos uživo možete pratite u blogu uživo na Blicsportu. Promocija selektora Pešića održaće se u prostorijama Košarkaškog saveza Srbije. O… »
Pešić hoće olimpijsku medalju, ide u posetu Jokiću

Pešić hoće olimpijsku medalju, ide u posetu Jokiću

Nova 29.09.2021
Svetislav Pešić novi je selektor košarkaša Srbije, a prvu zvaničnu konferenciju održava u sredu od 13 časova. „Naš trofejni trener Svetislav Pešić novi je selektor muške reprezentacije Srbije! Pešić će predvoditi naš nacionalni tim već u… »
Karija zabolele prozivke da se udvara Jokiću: Udvaram se svim igračima

Karija zabolele prozivke da se udvara Jokiću: Udvaram se svim igračima

Nova 29.09.2021
Svetislav Pešić spreman je da ode u Kolorado i razgovara sa Nikolom Jokićem, potvrdio je na promociji. Legendarni Kari zvanično je selektor košarkaša Srbije, a spreman je da ode u Ameriku i razgovara sa Nikolom Jokićem o igranju za Srbiju na… »
Pešić o Jokiću: Udvaraću se i njemu i ostalim igračima

Pešić o Jokiću: Udvaraću se i njemu i ostalim igračima

N1 Info 29.09.2021
Novi selektor Srbije Svetislav Pešić govorio je na konferenciji za medije o novoj viziji nacionalnog tima, o podršci koju je dobio od svoje porodice, ali i Košarkaškog saveza Srbije, kao i o tome na koji način će komunicirati sa igračima na koje… »
Pešića pitali da li će putovati u Denver, on oduševio sve: Dobio sam od Saveza dobar auto, udvarao sam se Jokiću, tako ću…

Pešića pitali da li će putovati u Denver, on oduševio sve: Dobio sam od Saveza dobar auto, udvarao sam se Jokiću, tako ću…

Hot sport 29.09.2021
Da li stižu bolji dani za Srbiju? Svetislav Kari Pešić, danas je i zvanično predstavljen kao novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije. Iskusni stručnjak je naravno odmah dobio pitanje o Nikoli Jokiću i o tome da li će posebno razgovarati sa… »
Pešić progovorio o Jokiću, kakav je plan?

Pešić progovorio o Jokiću, kakav je plan?

Sportske.net 29.09.2021
Novi selektor Košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je da ne može sa sigurnošću da tvri ko će, a ko ne biti deo nacionalnog tima kada im poziv bude uručen. On je danas na predstavljanju istakao da planira da poseti sve… »

Vesti dana »