Povezane vesti

Ovo je pozadina Cecinog i Laćinog sukoba: "Jedne noći nanogica mi je poslala poruku, tu je nastao moj revolt!" (foto)

Ovo je pozadina Cecinog i Laćinog sukoba: "Jedne noći nanogica mi je poslala poruku, tu je nastao moj revolt!" (foto)

Večernje novosti 29.09.2021
Foto: Instagram laccaofficial/Printskrin TV Prva Prema pisanju medija, Marinin sin Milan Laća Radulović u jednom trenutku prišao je Svetlani Ražnatović i Saši Matiću, koje je zamolio da napuste Novo groblje, te su ćutke, pre nego što je sahrana… »
Laća nazvao matića ikebanom, a ceci izgovorio užasne reči? Evo šta je sve pričao Marinin sin na sahrani

Laća nazvao matića ikebanom, a ceci izgovorio užasne reči? Evo šta je sve pričao Marinin sin na sahrani

Kurir 29.09.2021
Marina Tucaković sahranjena je na Novom groblju pored sina Miloša Radulovića, što je bila njena poslednja želja. Sahrani je danas prisustvovao samo najuži krug članova porodice i najbližih prijatelja, što je bila želja Marininog supruga… »
Mili posle sahrane Marine Tucaković obišao njen grob: Ispratio sam je u tišini

Mili posle sahrane Marine Tucaković obišao njen grob: Ispratio sam je u tišini

Nova 29.09.2021
Hitmejkerka Marina Tucaković, koja je preminula nakon duže i teške bolesti, danas je sahranjena na Novom groblju u Beogradu, pored svog sina Miloša Radulovića po njenoj želji. Poslednjem pozdravu neprevaziđenom tekstopiscu i vlasniku brojnih hitova… »
Marina MOLILA Bogorodicu “Čuvaj mi sina dok mu se ne PRIDRUŽIM”. Ikonu postavila na SPOMENIK Milošu!

Marina MOLILA Bogorodicu “Čuvaj mi sina dok mu se ne PRIDRUŽIM”. Ikonu postavila na SPOMENIK Milošu!

Svet & Skandal 29.09.2021
Po sopstvenom želji telo legendarne Marine Tucaković danas je položeno u grobnicu u kojoj već počiva njen sin Miloš Miša Radulović. Kada je Miloš preminuo, neutešna majka na spomenik je postavila ikonu Bogorodice i svakog dana se molila… »
Ona počiva pored njega: Ovako je izgledao Marinin sin Miša koji je umro u 24. godini slika na spomeniku razara dušu

Ona počiva pored njega: Ovako je izgledao Marinin sin Miša koji je umro u 24. godini slika na spomeniku razara dušu

Kurir 29.09.2021
Marina Tucaković sahranjena je danas na Novom groblju u Beogradu pored grobnice u kojoj počiva njen sin Miloš Radulović, koji je preminuo pre 13 godina. I dok je Marinin i Futin sin Milan Radulović Laća poznat domaćoj javnosti, budući da je krenuo… »
Futa nepomično gledao u grob nakon sahrane: Ne može da se pomiri da Marine više nema: Svi otišli, on ostao sam

Futa nepomično gledao u grob nakon sahrane: Ne može da se pomiri da Marine više nema: Svi otišli, on ostao sam

Blic 29.09.2021
Hitmejkerka Marina Tucaković sahranjena je danas na Novom groblju u porodičnoj grobnici pored sina Miloša koji je preminuo pre 13 godina. Oliver Mandić, Mina Kostić, suprug Futa i sin Laća nemo su stajali petnaestak minuta, a onda je Laća groblje… »
Laća nakon Marinine sahrane: Evo šta je rekao o skandalu na Novom groblju (foto/video)

Laća nakon Marinine sahrane: Evo šta je rekao o skandalu na Novom groblju (foto/video)

Večernje novosti 29.09.2021
Foto: V. Danilov On nije želeo da komentariše i pojasni zbog čega je, navodno, oterao neke poznate ličnosti, među kojima je bila i Svetlana Ražnatović, sa Marinine sahrane. Foto: N. P. - Obećao sam da se neću oglašavati neko vreme nakon što je… »
Ceca ćuti o skandalu na marininoj sahrani: Dok ona ne želi da se oglašava, kalinić tvrdi da se ništa nije dogodilo!

Ceca ćuti o skandalu na marininoj sahrani: Dok ona ne želi da se oglašava, kalinić tvrdi da se ništa nije dogodilo!

Kurir 29.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković sahranjena je danas na Novom groblju u Beogradu, a nakon sahrane, navodno, Marinin sin Milan Laća Radulović zabranio je Ceci Ražnatović, Saši Matiću i Milanu Kaliniću da priđu grobu. - Vi nemojte da prilazite grobu… »
Na sahrani Marine Tucaković njen sin Laća tražio da Ceca i Saša Matić ne prilaze grobu

Na sahrani Marine Tucaković njen sin Laća tražio da Ceca i Saša Matić ne prilaze grobu

Vesti online 29.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković sahranjena je danas na Novom groblju u Beogradu, a nakon sahrane Marinin sin Milan Laća Radulović zabranio je Ceci Ražnatović, Saši Matiću i Milanu Kaliniću da priđu grobu. – Vi nemojte da prilazite grobu, ostali… »
Ikona na grobu marininog sina izaziva jezu: Njeno značenje će slomiti i najtvrđa srca (foto)

Ikona na grobu marininog sina izaziva jezu: Njeno značenje će slomiti i najtvrđa srca (foto)

Kurir 29.09.2021
Marina Tucaković sahranjena je danas na Novom groblju u Beogradu, odmah pored sina Miloša Miše Radulovića, koji ju je prerano napustio, u 24. godini. Nju su danas na večni počinak ispratili suprug Aleksandar Futa Radulović i sin Milan, uz prisustvo… »
Poslednje zbogom Marini: Zdravko Čolić poslao venac sa ružama (foto/video)

Poslednje zbogom Marini: Zdravko Čolić poslao venac sa ružama (foto/video)

Večernje novosti 29.09.2021
Foto: N.Živanović Na večni počinak ispratili su je suprug Aleksandar Radulović Futa i sin Milan Laća Radulović, koji su apelovali na javnost da zbog nepovoljne epidemiološke situacije sahrani prisustvuju samo najbliži članovi porodice i nekoliko… »
Najpotresnija fotografija sa sahrane: Futa na čelu tužne povorke, iza njega Ceca, Oliver Mandić, Joksimović, Saša…

Najpotresnija fotografija sa sahrane: Futa na čelu tužne povorke, iza njega Ceca, Oliver Mandić, Joksimović, Saša…

Večernje novosti 29.09.2021
Foto: Đ.B. Najpre su u kapeli groblja saučešća uskog kruga prijatelja i kolega primali Marinin suprug Aleksandar Radulović Futa i sin Milan Radulović Laća, a potom se tužna povorka uputila ka grobnom mestu gde će Marina počivati. Podsetimo, ona… »

Vesti dana »