Povezane vesti
Vulin sa predstavnikom UNDOC: Srbija je partner u borbi protiv svakog kriminala
Slobodna Evropa 29.09.2021
"Srbija je pouzdan partner u borbi protiv svih vidova kriminala i kada se o nečemu dogovorimo to ostane zapisano u kamenu", rekao je ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin 29. septembra u Beogradu, prilikom potpisivanja sporazuma sa višim… »
Potpisan sporazum o borbi protiv prekograničnog kriminala
Beta video 29.09.2021
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin i viši koordinator Programa Kancelarije Ujedinjenih nacija za drogu i kriminal (UNDOC) Ketil Otersen potpisali su danas u Beogradu sporazum za koji se očekuje da će doprineti bolјim i efikasnijim… »
Vesti dana »
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane



