Povezane vesti

Nisam smela da budem s oženjenim! Prošla kroz pakao zbog Janjuša, iznela "prljav veš" i o Kariću - priznala sve!

Nisam smela da budem s oženjenim! Prošla kroz pakao zbog Janjuša, iznela "prljav veš" i o Kariću - priznala sve!

Mondo 29.09.2021
Ivana Šopić prvi put je pričala o vezi sa Janjušem i sa Stefanom Karićem. Ivana Šopić prvi put je pričala o vezi sa Janjušem i sa Stefanom Karićem. Ivana Šopić učestvovala je u Zadruzi 3, a ono što publika pamti su njene veze sa Filipom… »
"Karić i ja smo pravili bebu" Ivana Šopić prvi put priznala javno: "Zbog Janjuša nisam pričala sa majkom"

"Karić i ja smo pravili bebu" Ivana Šopić prvi put priznala javno: "Zbog Janjuša nisam pričala sa majkom"

Blic 29.09.2021
Sadašnja voditeljka "Zadruge" i bivša učesnica treće sezone ovog rijalitija, Ivana Šopić, do sada nije pričala o privatnom životu, a sada je otvorila dušu i otkrila sve što niko nije znao o njoj. - Kad sam dobila poziv za "Zadrugu 3", to sam… »
Ivana Šopić prvi put priznala javno: Janjuš mi je bio najveća greška, Karić i ja smo pravili bebu nakon Zadruge!

Ivana Šopić prvi put priznala javno: Janjuš mi je bio najveća greška, Karić i ja smo pravili bebu nakon Zadruge!

Kurir 29.09.2021
Ivana Šopić postala je poznata u "Zadruzi 3" po dugačkom jeziku, ali i vezama sa Filipom Đukićem, tada oženjenim Markom Janjuševićem Janjušem i Stefanom Karićem! Šopićka do sada nije pričala o privatnom životu, a sada je otvorila dušu i… »
Ona i karić su pravili bebu Ivana Šopić potpuno ogolila dušu o privatnom životu, otkrila šta je sve radila sa Janjušem…

Ona i karić su pravili bebu Ivana Šopić potpuno ogolila dušu o privatnom životu, otkrila šta je sve radila sa Janjušem…

Alo 29.09.2021
Pre nego što je smuvala košarkaša, Šopićeva se zabavljala sa Filipom Đukićem. Ivana Šopić postala je poznata u "Zadruzi 3" po dugačkom jeziku, ali i vezama sa Filipom Đukićem, tada oženjenim Markom Janjuševićem Janjušem i Stefanom… »

Vesti dana »