Повезане вести
Др Срдић о обољењима срца и ковиду: Они који имају кардиоваскуларне болести, појавиће им се стари симптоми, или ће се…
Курир 29.09.2021
Данас се у свету обележава Дан срца. О важности очувања здравља кардиоваскуларног система и утицаја пандемије корона вируса говорио је др Светозар Срдић, интерниста кардиолог. "Најопсежнија болест је кардиоваскуларна, која носи… »
Срчани болесници који се заразе короном имаће ове симптоме: Др Срдић упозорио шта је знак за хитну посету кардиологу
Мондо 29.09.2021
Како корона утиче на срце, који се симптоми јављају а који стари погоршавају, објаснио је кардиолог интерниста др Светозар Срдић. Како корона утиче на срце, који се симптоми јављају а који стари погоршавају, објаснио је… »
Вести дана »
Вучић у Бриселу: Верујем да ће Србија имати подршку ЕУ у суочавању са изазовима у енергетици
Сербиан Невс Медиа пре 38 минутајош 1 повезана
Снимак упада Американаца на танкер код Венецуеле: Хеликоптер надлетао брод, а онда су се командоси спустили конопцима! (видео)
Курир пре 1 сатјош 1 повезана
Зеленски одбацио алузије да рат користи као изговор да остане на власти
Данас пре 7 сатијош 1 повезана
Шкаљарци рањени у пуцњави у Никшићу. Све врви од полиције: Град потпуно блокиран
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане



