Povezane vesti

Svađa Cece i Popovića u Zvezdama Granda: Nisam došla ovde da me maltretiraš

Svađa Cece i Popovića u Zvezdama Granda: Nisam došla ovde da me maltretiraš

Nova 30.09.2021
Ceca Ražnatović je nakon sukoba s Draganom Stojkovićem Bosancem u prethodnoj epizodi "Zvezda Granda", ušla u ozbiljan klinč i sa Sašom Popovićem. To se može videti u najavi za predstojeću epizodu, koja će biti emitovana u subotu. U najavi nove… »
Došla sam ovde da ocenjujem, a ne da me ti maltretiraš! Ceca zapušila usta Popoviću - novi haos u Zvezdama Granda!

Došla sam ovde da ocenjujem, a ne da me ti maltretiraš! Ceca zapušila usta Popoviću - novi haos u Zvezdama Granda!

Mondo 30.09.2021
Svađe i u trećoj epizodi Zvezda Granda! Svađe i u trećoj epizodi Zvezda Granda! Nakon svađe Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića Bosanca koja je obeležila prošlu emisiju Zvezda Granda, ni naredna neće biti ništa manje uzbudljiva. Prepirke se… »
"Ja sam ovde došla da ocenjujem, a ne da me ti maltretiraš" Ceca odbrusila Saši Popoviću - opet haos u Zvezdama Granda

"Ja sam ovde došla da ocenjujem, a ne da me ti maltretiraš" Ceca odbrusila Saši Popoviću - opet haos u Zvezdama Granda

Blic 29.09.2021
Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović odbrusila je Saši Popoviću u "Zvezdama Granda", jer joj se nisu dopali njegovi potezi. - Hajde oni što daju panik taster, ali ti... - kazao je Saša Ceci, dok ga je ona nemo posmatrala. - Ti da daš panik… »

Vesti dana »