Povezane vesti
UHAPŠENI RAZBOJNICI: Uz pretnju pištoljem opljačkali menjačnicu i zlataru u Nišu
Niške vesti 30.09.2021
Sumnja se da su oni, u prepodnevnim časovima, u centru grada, uz pretnju pištoljem, od radnice oteli novac i zlato. Policija je pronašla ukradeno zlato i novac vratiće ih vlasniku. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, osumnjičenima je određeno… »
JKP „Parking servis“ – Niš: Postavljanje saobraćajne vertikalne signalizacije i zaštitnih stubića
Niške vesti 30.09.2021
Radovi na vertikalnoj signalizaciji planirani su u ulicama 7. juli, Dimitrija Dragovića, Šumatovačkoj i Romanijskoj, gde će biti otklonjeni nedostaci, dok je u ulici Vazduhoplovaca predviđeno postavljanje saobraćajne vertikalne signalizacije i zaštitnih… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 6 satijoš 1 povezana