Povezane vesti

Žena me proganja decenijama, opsednuta je! Miroslav Ilić pobesneo u sudnici na Mirjanu - "Ne znam šta s njom da radim"

Žena me proganja decenijama, opsednuta je! Miroslav Ilić pobesneo u sudnici na Mirjanu - "Ne znam šta s njom da radim"

Mondo 30.09.2021
Suđenje bivših partnera koje traje decenijama. Suđenje bivših partnera koje traje decenijama. Miroslav Ilić juče je proveo šest sati u Palati pravde zbog suđenja sa bivšom partnerkom Mirjanom Antonović oko dokazivanja očinstva Devina… »
"Proganja me decenijama, opsednuta je sa mnom": Miroslav Ilić napao bivšu ljubavnicu u sudnici

"Proganja me decenijama, opsednuta je sa mnom": Miroslav Ilić napao bivšu ljubavnicu u sudnici

Blic 30.09.2021
Miroslav Ilić i Mirjana Antonović suočili su se juče na sudu, gde pevačeva bivša ljubavnica želi da dokaže da je Ilić otac njenog sina Devina. Ilić je ovom prilikom rekao da je Antonovićeva godinama proganja. Pevač je dva dana saslušavan… »
Kako je Miroslavu Iliću bivša ljubavnica zagorčala život

Kako je Miroslavu Iliću bivša ljubavnica zagorčala život

Nova 30.09.2021
Ljubavna priča pevača Miroslava Ilića i njegove ljubavnice Mirjane Antonović datira još od davne 1985. godine. Oni su se zavoleli na jednoj njegovoj koncertnoj turneji u Americi, a danas su nemaju nikakav kontakt, osim na sudu. Bivša ljubavnica… »

Vesti dana »