Повезане вести

‘Жоц и дуле Вујошевић су мале бебе за мене’: Ђани Ћурчић поново шокирао – српски фудбал се ускоро мења из…

‘Жоц и дуле Вујошевић су мале бебе за мене’: Ђани Ћурчић поново шокирао – српски фудбал се ускоро мења из…

Хот спорт 30.09.2021
Саша Ћурчић никога не оставља равнодушним. Легендарни фудбалер уме често да шокира јавност и упадне у центар пажње. Бивши играч Партизана, Астон Виле, Болтона, Кристал Паласа је поново то урадио, открио је да ће да… »
Ђани Ћурчић машта о тренерским висинама: Лалатовић, Жоц и Вујошевић су мале бебе за мене! У једном сам бољи од…

Ђани Ћурчић машта о тренерским висинама: Лалатовић, Жоц и Вујошевић су мале бебе за мене! У једном сам бољи од…

Вечерње новости 30.09.2021
Саша Ћурчић фото: В. Данилов Одавно је бивши ас Партизана, Астон Виле и Кристал паласа завршио играчку каријеру, сада се потпуно окренуо тренерском позиву. - Постајем тренер! Сада се школујем у ФСС, у тренерској школи, на… »
Ђани Ћурчић најавио сензацију после које у српском фудбалу више ништа неће бити исто!

Ђани Ћурчић најавио сензацију после које у српском фудбалу више ништа неће бити исто!

Спортске.нет 30.09.2021
Легендарни Саша Ћурчић потврдио је да од данас и званично може да улети у тренерске суперлигашке воде. Он је то потврдио за Б92 и за Мондо и позвао српске клубове да га узму у разматрање, јер најављује да ће "Ненад… »
"Жоц и дуле су мале бебе за: Мене!" Ђани Ћурчић пласирао ексклузивну вест о самом себи: Позивам клубове у Србији да знају…

"Жоц и дуле су мале бебе за: Мене!" Ђани Ћурчић пласирао ексклузивну вест о самом себи: Позивам клубове у Србији да знају…

Спортал блиц 30.09.2021
Где год да се појави привлачи велику пажњу. Било то у иностранству или у Србији. Тако је и овог пута. Некадашњи фудбалер Паризана, Болтона, Астон Виле, Кристал Паласа... са 14 мечева за репрезентацију Југославије у ногама… »
Створио сам звезде ситија и јунајтеда! Ђани Ћурчић за мондо: Постајем тренер, у једном сам бољи од Муриња!

Створио сам звезде ситија и јунајтеда! Ђани Ћурчић за мондо: Постајем тренер, у једном сам бољи од Муриња!

Мондо 30.09.2021
Ђани Ћурчић жели да ради у Србији као тренер. Причао о Мурињу, Зидану, тактици 3-5-3 коју планира да форсира, тоталном фудбалу... Ђани Ћурчић жели да ради у Србији као тренер. Причао о Мурињу, Зидану, тактици 3-5-3… »

Вести дана »