Povezane vesti

Vlasti RS tvrde da je kiseonik ispravan, najavljuju krivičnu prijavu protiv Stanivukovića

Vlasti RS tvrde da je kiseonik ispravan, najavljuju krivičnu prijavu protiv Stanivukovića

RTS 30.09.2021
Kiseonik koji se koristi u Kliničkom centru u Banjaluci je medicinski bezbedan. Rezultati analize su pokazali da je čistoća kiseonika iznad zakonske granice od 99,5 procenata. Premijer i ministar zdravlja Republike Srpske na konferenciju su, uz… »
"Afera završava kada Šeranić, Đajić i Čađo budu iza rešetaka": Stanivuković tvrdi da poseduje dokaze o švercu…

"Afera završava kada Šeranić, Đajić i Čađo budu iza rešetaka": Stanivuković tvrdi da poseduje dokaze o švercu…

Blic 30.09.2021
Moja poruka predsednici Republici Srpske, predsedniku Vlade, svima njima: afera „Kiseonik“ završava onog trenutka kada ti ljudi budu iza rešetaka. Mislim na Alena Šeranića, Vladu Đajića, na Stanislava Čađu i na sve ljude koji su direktno… »
Đajić poručio da afera "Kiseonik" nema veze sa medicinom i da Stanivuković izaziva paniku

Đajić poručio da afera "Kiseonik" nema veze sa medicinom i da Stanivuković izaziva paniku

Blic 30.09.2021
Pacijentima smo davali ispravan kiseonik, bez primese ikakvih štetnih materija, rekao je dr Vlado Đajić, generalni direktor Univerzitetskog centra Republike Srpske. Naglasio je da današnja konferencija ima cilj da smiri pacijente, njihove porodice i… »
Od Dodikovog ministra, do Đajićevog dobavljača kiseonika: Stanislav Čađo posle osam godina opet u žiži javnosti

Od Dodikovog ministra, do Đajićevog dobavljača kiseonika: Stanislav Čađo posle osam godina opet u žiži javnosti

Blic 29.09.2021
Posle osam godina odsustva sa javne scene, Stanislav Čađo ponovo se našao u žiži medijskog i političkog interesovanja, zahvaljujući aferi „Kiseonik“ koju je otkrio gradonačelnik Banjaluke, Draško Stanivuković. Čađo je direktor laktaške… »
Stanivuković poručio Cvijanovićevoj: "Ima kiseonika, samo nema Čađinog" (video)

Stanivuković poručio Cvijanovićevoj: "Ima kiseonika, samo nema Čađinog" (video)

Blic 29.09.2021
Gospođo predsednice, ako me sećanje dobro služi, Vama je bilo zastrašujuće kada smo iznosili neoborive dokaze o aferi kiseonik. Sada Vam je zastrašujuće što jedan dan ćutimo, jer je na red došlo Tužilaštvo da pohapsi sve one koje ste Vi i… »

Vesti dana »