Povezane vesti

Prvi dokazani slučaj kradenih beba u Srbiji! Mlađan posle 40 godina pronašao majku, u sve je posumnjao na svom venčanju!

Prvi dokazani slučaj kradenih beba u Srbiji! Mlađan posle 40 godina pronašao majku, u sve je posumnjao na svom venčanju!

Mondo 30.09.2021
Slučaj star 40 godina rasvetljen je nakon višedecenijskih sumnji da su se u porodilištima u bivšoj Jugoslaviji krale bebe. Slučaj star 40 godina rasvetljen je nakon višedecenijskih sumnji da su se u porodilištima u bivšoj Jugoslaviji krale bebe… »
Mlađan pronašao porodicu DNK analizom: Dokazan prvi slučaj u aferi otetih beba, tvrdi Udruženje

Mlađan pronašao porodicu DNK analizom: Dokazan prvi slučaj u aferi otetih beba, tvrdi Udruženje

Sputnik 30.09.2021
Predstavnici Udruženja za istinu i pravdu o bebama saopštili su danas da su rešili prvi slučaj u aferi otetih beba. Pred kruševačkim tužilaštvom kome je pre tri godine podneo krivičnu prijavu zbog sumnje da je otet od bioloških roditelja i dat… »
"SAD imam sestru, majku i brata.: Znam čiji sam" Mlađan je saznao da je otet kao beba, a onda je krenuo u surovu borbu za…

"SAD imam sestru, majku i brata.: Znam čiji sam" Mlađan je saznao da je otet kao beba, a onda je krenuo u surovu borbu za…

Blic 30.09.2021
Već godinama javnost potresa "bebi afera" u bivšoj Jugoslaviji. Za istinom tragaju i mnoga usvojena deca. Jedan slučaj danas konačno dobija epilog. Pred kruševačkim tužilaštvom kome je pre tri godine podneo krivičnu prijavu zbog sumnje da je otet… »
Udruženje za istinu o bebama: Rešili smo prvi slučaj u aferi otetih beba

Udruženje za istinu o bebama: Rešili smo prvi slučaj u aferi otetih beba

Radio 021 30.09.2021
Predstavnici Udruženja za istinu i pravdu o bebama saopštili su da su rešili prvi slučaj u aferi otetih beba. Naime, rezultati DNK analize pokazali su da je žena, koja je sumnjala da joj je beba oteta u porodilištu, majka Mlađana Radivojevića… »
Udruženje za istinu o bebama: Rešili smo prvi slučaj u aferi otetih beba

Udruženje za istinu o bebama: Rešili smo prvi slučaj u aferi otetih beba

Nova 30.09.2021
Predstavnici Udruženja za istinu i pravdu o bebama saopštili su da su rešili prvi slučaj u aferi otetih beba, odnosno da su rezultati DNK analize pokazali da žena, koja je sumnjala da joj je beba oteta u porodilištu, majka Mlađana Radivojevića… »
Udruženje za istinu o bebama tvrdi da je dokazalo prvi slučaj otmice bebe

Udruženje za istinu o bebama tvrdi da je dokazalo prvi slučaj otmice bebe

N1 Info 30.09.2021
Predstavnici Udruženja za istinu i pravdu o bebama saopštili su da su rešili prvi slučaj u aferi otetih beba, odnosno da su rezultati DNK analize pokazali da žena, koja je sumnjala da joj je beba oteta u porodilištu, majka Mlađana Radivojevića… »

Vesti dana »