Povezane vesti
Društvene mreže: Fejsbuk na udaru zbog uticaja na mentalno zdravlje dece
Južne vesti 01.10.2021
Getty Images Iz kompanije Fejsbuk tvrde da je njihova platforma Instagram „dokazano pomogla" mladim ljudima. Antigona Dejvis, šefica ove kompanije za bezbednost, svedočila je u američkom Senatu o zaštiti dece. Do toga je došlo pošto je procurelo interno… »
Društvene mreže: Fejsbuk na udaru zbog uticaja na mentalno zdravlje dece
BBC News 01.10.2021
Globalna šefica bezbednosti u Fejsbuku, Antigona Dejvis, svedoči pred američkim Senatom o zaštiti dece. Iz kompanije Fejsbuk tvrde da je njihova platforma Instagram „dokazano pomogla" mladim ljudima. Antigona Dejvis, šefica ove kompanije za bezbednost… »
Vesti dana »

Još četiri evropske zemlje priznale su nezavisnost Države Palestine
Blic pre 17 minutajoš 5 povezanih

Džimi Kimel se vraća na TV: Jednom od najpoznatijih svetskih voditelja oduzeta emisija zbog komentara o Kirku, oglasila se televizija
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Video) "drago mi je što do sada nisam postala majka": Andreana Čekić priznaje da možda to čudno zvuči: "Ne bih volela da moje dete nema oca pored sebe"
Blic pre 27 minutajoš 2 povezane

Moskva napadnuta dronovima: Eksplozije zabeležene u brojnim četvrtima, zatvoreno nebo iznad grada
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Metalnom štanglom ga udarao u glavu: Užas u Zemun Polju: Ukrao mu mobilni telefon i novac
Blic pre 3 satajoš 1 povezana