Povezane vesti

„Delije“ pozvale na bojkot, dešavanja na „Marakani“ podigla prašinu

„Delije“ pozvale na bojkot, dešavanja na „Marakani“ podigla prašinu

Nova 01.10.2021
"Delije" su i pored dobrih rezultata Crvene zvezde i dve pobede u dva kola Lige Evrope, odlučile da pozovu navijače na bojkot od 20 minuta na meču sa Metalcem (nedelja, 20.00). Drugačije to izgleda kada se pogledaju nedavna dešavanja na "Marakani"… »
Osvetnik Kanga: Verovao sam da možemo do trijumfa

Osvetnik Kanga: Verovao sam da možemo do trijumfa

Sportski žurnal 01.10.2021
Fudbaler Crvene zvezde Gelor Kanga rekao je da je verovao u pobedu svoje ekipe protiv Ludogoreca u Ligi Evropa i istakao da je tim "disao kao jedno" i funkcionisao odlično na terenu. "Verovao sam da možemo do trijumfa. Imao sam izuzetnu želju da… »
Kangina osveta bugarima: Gabonac nije zaboravio 2016. godinu

Kangina osveta bugarima: Gabonac nije zaboravio 2016. godinu

Večernje novosti 01.10.2021
FOTO: M. Vukadinović Crveno-beli su do trijumfa u Razgradu došli fenomenalnim golom Kange u 64. minutu. - Verovao sam da možemo do trijumfa. Imao sam izuzetnu želju da postignem pogodak, jer sam to učinio i 2016. godine kada smo igrali tamo. Izuzetno… »
"Delije" kreću u bojkot! Nezadovoljstvo navijača Zvezde zbog nesportskih radnji

"Delije" kreću u bojkot! Nezadovoljstvo navijača Zvezde zbog nesportskih radnji

Večernje novosti 01.10.2021
foto: EPA Naime, nezadovoljne pojedincima u fudbalskom klubu, "delije" su pozvale sve kojima su crveno-beli u srcu da na predstojeći meč uđu tek u 20. minutu. U saopštenju, objavljenom na zvaničnom sajtu Zvezdinih pristalica, navodi se sledeće… »
‘Džabe uspesi ako moraju da nam presednu’: Hitno saopštenje Delija, pozivaju na protest protiv uprave Crvene zvezde!

‘Džabe uspesi ako moraju da nam presednu’: Hitno saopštenje Delija, pozivaju na protest protiv uprave Crvene zvezde!

Hot sport 01.10.2021
Uprkos pobedi u Ligi Evrope, u Ljutice Bogdana ne vlada baš tako dobra atmosfera. Zvezda je pobedila sinoć Ludogorec u Razgradu rezultatom 0:1, a Delije su crveno-belu espediciju sačekale jutros ispred Marakane i pozdravili ih zbog sinoćnjeg trijumfa… »
Ko sada da ga: Odbije... Gelor Kanga nakon pobede u Razgradu imao specijalan poziv za navijače Zvezde

Ko sada da ga: Odbije... Gelor Kanga nakon pobede u Razgradu imao specijalan poziv za navijače Zvezde

Sportal blic 01.10.2021
je fenomenalnim golom savladala Ludogorec rezultatom 1:0, a junak meča iz Razgrada bio je ponosan na sebe i na tim posle utakmice. - Verovao sam da možemo do trijumfa. Imao sam izuzetnu želju da postignem pogodak, jer sam to učinio i 2016. godine kada… »
Rade Bogdanović ponovo ‘u metu’: Bivši reprezentativac Jugoslavije opleo po Dioniju, ovog puta nije birao reči! (video)

Rade Bogdanović ponovo ‘u metu’: Bivši reprezentativac Jugoslavije opleo po Dioniju, ovog puta nije birao reči! (video)

Hot sport 01.10.2021
Crvena zvezda ‘upisala’ je još jednu pobedu u Ligi Evrope. U prvom kolu grupne faze Lige Evrope ekipa srpskog šampiona savladala je Bragu na svom stadionu rezultatom 2:1, dok je u drugom kolu ‘pao’ Ludogorec u Razgradu – 0:1. Navijači Crvene… »
Jutarnji doček za junake iz Razgrada, Kanga saltom razgalio Delije (video)

Jutarnji doček za junake iz Razgrada, Kanga saltom razgalio Delije (video)

Mozzart sport 01.10.2021
Navijači odali priznanje igračima crveno-belih. Slične performanse navijači Crvene zvezde imali su i kada ekipi Dejana Stankovića nije išlo glatko. Posebno, posle poraza u Moldaviji koji je doneo miris katastrofe u Ljutice Bogdana. Tradiciju su… »
Kangina akrobacija pred "delijama" - Rani jutarnji doček za Zvezdu u Beogradu

Kangina akrobacija pred "delijama" - Rani jutarnji doček za Zvezdu u Beogradu

Sportske.net 01.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde kasno sinoć vratili su se u Beograd nakon meča i pobede nad Ludogorecom u Razgradu 0:1. Imajući u vidu silne probleme sa kojima se susretala Crvena zvezda u poslednjih nedelju dana, svako od fudbalera koji se našao na… »

Vesti dana »