Povezane vesti

Naložena istraga u Domu za stare iz Negotina zbog samoubistva muškarca (61)

Naložena istraga u Domu za stare iz Negotina zbog samoubistva muškarca (61)

Blic 01.10.2021
U Domu za stare "Lela i Franc" iz Negotina, u utorak jedan od štićenika (61) izvršio je samoubistvo, a nadležno Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja trenutno ispituje čitav slučaj. - Inspektori socijalne zaštite u… »
Užas! Dom za stare u kojem se štićenik ubio nema dozvolu za rad! Inspekcija nekoliko puta donosila rešenje o zabrani rada!

Užas! Dom za stare u kojem se štićenik ubio nema dozvolu za rad! Inspekcija nekoliko puta donosila rešenje o zabrani rada!

Kurir 01.10.2021
Dom za stare "Lela i Franc" u Negotinu, gde je u utorak jedan od korisnika (61) izvršio samoubistvo, nema dozvolu za rad, a zbog ilegalnog pružanja usluge domskog smeštaja, inspekcija Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja… »
Zaštitnik građana reagovao: Ministarstvo da dostavi podatke o domu u Negotinu gde se ubio korisnik!

Zaštitnik građana reagovao: Ministarstvo da dostavi podatke o domu u Negotinu gde se ubio korisnik!

Kurir 01.10.2021
Zoran Pašalić, zaštitnik građana zatražio je od Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja informacije o privatnom domu za smeštaj odraslih i starijih u Negotinu koji nema licencu za rad, a gde je jedan korisnik izvršio… »
Vlasnica doma za stare u kojem se ubio korisnik: Ne sekirajte se za moju dozvolu! Ovo je moja lična stvar!

Vlasnica doma za stare u kojem se ubio korisnik: Ne sekirajte se za moju dozvolu! Ovo je moja lična stvar!

Kurir 01.10.2021
Dom za stare "Lela i Franc" iz Negotina, u kojem je u utorak jedan od štićenika (61) izvršio samoubistvo, nema dozvolu za pružanje domskog smeštaja odraslim i starijima licima i nikada nije ni imao licencu, saznaje Kurir! A vlasnica Lelica Bunojić… »
Radoslav milovanović o nelegalnim domovima za stare: Dementne često lišavaju slobode, krše zakone i ugrožavaju živote…

Radoslav milovanović o nelegalnim domovima za stare: Dementne često lišavaju slobode, krše zakone i ugrožavaju živote…

Kurir 01.10.2021
Dom za stare "Lela i Franc" iz Negotina, u kojem je u utorak jedan od štićenika (61) izvršio samoubistvo, nema dozvolu za pružanje domskog smeštaja odraslim i starijima licima i nikada nije ni imao licencu, saznaje Kurir! Nadležna inspekcija je zbog… »
Inspekcija zatvorila dom za stare u Novom Slankamenu, nije imao dozvolu za rad

Inspekcija zatvorila dom za stare u Novom Slankamenu, nije imao dozvolu za rad

Radio 021 01.10.2021
Inspektori socijalne zaštite Pokrajinskog sekretarijata za socijalnu politiku zatvorili su Dom za stara lica "Gala" u Novom Slankamenu, u Ulici Branka Radičevića 23. U okviru inspekcijskog nadzora oni su utvrdili da se u Domu "Gala" pruža usluga… »

Vesti dana »