Povezane vesti
Uhapšen prijepoljski biznismen zbog utaje poreza: Oštetio državu za preko 25 miliona dinara
RINA 01.10.2021
Uhapšen prijepoljski biznismen zbog utaje poreza: Oštetio državu za preko 25 miliona dinara Prijepolje - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju, u saradnji sa Poreskom policijom – Odsek Užice i Osnovnim javnim tužilaštvom u Prijepolju… »
Provalio u prodavnicu i ukrao novac i 70 paklica cigareta
Jugmedia 01.10.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Vladičin Han, brzom i efikasnom akcijom, uhapsili su M. D. (1998) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa. Policija ga je zatekla sa 70 paklica cigareta i novcem u… »
Smederevo: Osumnjičen da je utajio porez
Pressek 01.10.2021
Policija u Smederevu, u saradnji sa Poreskom policijom, podnela je u redovnom postupku krivičnu prijavu protiv tridesetpetogodišnjeg muškarca iz Smedereva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela poreska utaja i falsifikovanje službene… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: opcije za rešenje i potencijalni kupci
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 24 povezane
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 11 povezanih
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 6 satijoš 3 povezane
NBS: Stranog novca dovoljno, građani da prijave nepravilnosti u menjačnicama
Ekapija pre 2 satajoš 27 povezanih




