Povezane vesti

Dodik odbrusio američkom diplomati: „J**e mi se za sankcije“ /video/

Dodik odbrusio američkom diplomati: „J**e mi se za sankcije“ /video/

Sputnik 01.10.2021
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik odbrusio je specijalnom izaslaniku američkog predsednika Džoa Bajdena za Zapadni Balkan Gabrijelu Eskobaru tokom jučerašnjeg sastanka, kada mu je on zapretio sankcijama. „Želim da kažem da sam video jedno… »
Dodik pokazao novinarima stenogram razgovora s Eskobarom

Dodik pokazao novinarima stenogram razgovora s Eskobarom

Beta video 01.10.2021
BANJALUKA - ``Američka ambasada u Sarajevu je nekorektno postupila, kada je izdala saopštenje mog razgovora s Eskobarom. Ja nisam bio spreman da izadjem u javnost s detaljima tog razgovora, ali su oni odlučili da kažu samo ono što su oni rekli, a u… »
"Je*e mi se za američke sankcije" Dodik opsovao na sastanku s Eskobarom, a stenogram otkriva šta mu je još rekao

"Je*e mi se za američke sankcije" Dodik opsovao na sastanku s Eskobarom, a stenogram otkriva šta mu je još rekao

Blic 01.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH, Milorad Dodik, poručio je američkom izaslaniku za Zapadni Balkan, Gabrijelu Eskobaru, da nema nikakve akcije o otcepljenju, nego da se samo govori o otcepljenju kao o krajnjoj nuždi. To se može pročitati iz stenograma… »
Dodik pokazao stenogram razgovora sa Eskobarom: J*** mi se za američke sankcije

Dodik pokazao stenogram razgovora sa Eskobarom: J*** mi se za američke sankcije

N1 Info 01.10.2021
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik je novinarima pokazao stenogram razgovora sa specijalnom izaslanikom američkog predsednika za Zapadni Balkan Gabrijelom Eskobarom, prema kome je Eskobaru rekao da mu se "j... za američke sankcije". „Američka… »
Dodik poručio bajdenovom specijalcu: J*** mi se za sankcije (video)

Dodik poručio bajdenovom specijalcu: J*** mi se za sankcije (video)

Pravda 01.10.2021
Srpski član predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za medije u Banjaluci pokazao je stenogram razgovora sa zamenikom pomoćnika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država, zaduženim za zapadni Balkan, Gabrijelom Eskobarom. Pojasnio je… »
Dodik odbrusio Amerikancima na pretnje Je*e mi se za sankcije!

Dodik odbrusio Amerikancima na pretnje Je*e mi se za sankcije!

Alo 01.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH i lider SNSD Milorad Dodik na današnoj konferenciji za novinare u Banjaluci obelodanio je stenogram razgovora sa specijalnim američkim izaslanikom za Zapadni Balkan Gabrielom Escobarom, uz opasku da to čini zbog… »
Dodik poručio bajdenovom specijalcu: J*** mi se za sankcije

Dodik poručio bajdenovom specijalcu: J*** mi se za sankcije

Večernje novosti 01.10.2021
Foto: Novosti Pojasnio je da nije imao nameru da u javnost izlazi s detaljima tog razgovora, ali budući da je Ambasada SAD izdala saopštenje za javnost odlučio je da prekine ćutanje. Dodik kaže da mu je Eskobar rekao: - Moram ti reći da su nove… »
Dodik odgovorio eskobaru: "j*** mi se za sankcije, ako hoćeš sa mnom razgovarati, nemoj mi pretiti"

Dodik odgovorio eskobaru: "j*** mi se za sankcije, ako hoćeš sa mnom razgovarati, nemoj mi pretiti"

Srbija danas 01.10.2021
Odgovor jasan i precizan. Srpski član predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za medije u Banjaluci pokazao je stenogram razgovora sa zamenikom pomoćnika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država, zaduženim za zapadni Balkan… »

Vesti dana »