Povezane vesti
''Kurti radi za Putina'': Otvara vrata ruskom gasu i inovacijama
Pravda 01.10.2021
Lider ABK Ramuš Haradinaj rekao je da jučerašnji sporazum vraća Kosovo unazad 10 godina, i da je premijer Aljbin Kurti potpisivanjem ovog sporazuma urušio suverenitet Kosova, prenosi Reporteri. "Kosovo je juče dobilo dva udarca od proglašenja… »
Opozicija u Prištini kritikuje sporazum: Kurti je marioneta, saradnik Srbije
RTV 01.10.2021
PRIŠTINA - Predstavnici opozicije u Prištini i danas su oštro kritikovali odluku Prištine da postigne dogovor sa Beogradom o deeskalaciji situacije na severu KIM i optužili premijera privremenih institucija Aljbina Kurtija da sarađuje sa Beogradom… »
Haradinaj: Kurti služi interesima Putina
Novi magazin 01.10.2021
Lider Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj rekao je da jučerašnji sporazum o tablicama vraća Kosovo unazad 10 godina, i da je premijer Aljbin Kurti potpisivanjem ovog sporazuma urušio suverenitet Kosova. "Kosovo je juče dobilo dva… »
Haradinaj: Kurtijeva vlada je proruska, on služi interesima Putina
Sputnik 01.10.2021
Aljbin Kurti služi interesima ruskog predsednika Vladimira Putina, a njegova vlada je proruska i antiamerička, rekao je Ramuš Haradinaj kritikujući premijera privremenih institucija u Prištini. Lider ABK i bivši premijer privremenih prištinskih… »
Vesti dana »

Ukrinform: Rusi dronovima napali Zaporoški okrug; Kremlj i Bela kuća danas objavljuju detalje razgovara u Rijadu
RTS pre 1 satjoš 16 povezanih

Užas u Lazarevcu: Dve osobe stradale u požaru, vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana
Mondo pre 2 minutajoš 14 povezanih

Trampovi zvaničnici poslali ratne planove preko grupnog četa koji je uključio i jednog novinara
NIN pre 37 minutajoš 11 povezanih

Palestinske medicinske službe: U izraelskim napadima na Gazu tokom noći 23 ubijenih, među njima i deca
Insajder pre 1 satjoš 10 povezanih