Povezane vesti
Gojković najavljuje podizanje zgrade Biblioteke na Kosančićevom vencu
Nova 01.10.2021
Ministarka kulture i informisanja Maja Gojković izjavila je da će joj upravnik Narodne biblioteke Srbije Vladimir Pištalo predstaviti planove za ponovno podizanje zgrade Narodne biblioteke na mestu na kojem stajala do nacističkog bombardovanja Beograda u… »
Gojković: Planira se ponovno podizanje zgrade Biblioteke na Kosančićevom vencu
N1 Info 01.10.2021
Ministarka kulture i informisanja Maja Gojković izjavila je danas da će joj upravnik Narodne biblioteke Srbije Vladimir Pištalo predstaviti planove za ponovno podizanje zgrade Narodne biblioteke na mestu na kojem stajala do nacističkog bombardovanja… »
Vesti dana »

Promenljivo i oblačno danas, maksimalne temperature do 34 stepepena
N1 Info pre 23 minutajoš 16 povezanih

Za 20 sati desio se preokret koji će promeniti budućnost sveta! Putin naterao Trampa da "obrne ćurak": Sad se pominje eksplozivna opcija zbog koje Zelenski juri u Vašington
Blic pre 1 satjoš 14 povezanih

Dačić: Jedan policajac povređen, 18 demonstranata uhapšeno u sinoćnim neredima
Sputnik pre 1 satjoš 6 povezanih

Princ Filip Karađorđević odbio da položi venac sa članovima SNS-a na Oplencu, pa Petrašnović napisao da je „izdanak britanske krune“
Glas Šumadije pre 8 minutajoš 1 povezana

Kritična situacija u vezi sa požarom u Piperima u blizini Podgorice
RTV pre 28 minutajoš 6 povezanih