Povezane vesti
Miroslav Ilić progovorio o suđenju sa bivšom partnerkom Mirjanom Antonović
Vesti online 01.10.2021
Miroslav Ilić i Mirjana Antonović suočili su se juče na sudu, gde pevačeva bivša ljubavnica želi da dokaže da je Ilić otac njenog sina Devina. Ilić je ovom prilikom rekao da je Antonovićeva godinama proganja. Pevač je dva dana saslušavan povodom tužbe… »
Bivša ljubavnica Miroslava Ilića traži da se usvoji „Devinov zakon“
Nova 01.10.2021
Pevač Miroslav Ilić i njegova nekadašnja ljubavnica uz mladosti Mirjana Antonović godinama su na sudu zbog uvrđivanja očinstva. Naime, Mirjana je protiv Miroslava podnela tužbu jer želi da dokaže da je Devin Antonović njegov sin, što pevač negira. Na… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Krajem maja očekujem usaglašen ugovor za gradnju gasne elektrane kod Niša
Nova pre 40 minutajoš 15 povezanih
Sneg ne prestaje da pada u ovom delu Srbije, a u četvrtak stiže nova opasnost: Hitno upozorenje RHMZ: U jednom delu zemlje pašće i do 50 litara kiše
Blic pre 25 minutajoš 20 povezanih
Ministar Vujić: Danas će biti poslat odgovor na nacrt mišljenja Venecijanske komisije
Beta pre 1 satjoš 13 povezanih
Izveštaj Amnestija: U Srbiji zastrašivanja demonstranata i novinara,vlasti pojačale transfer oružja Izraelu
Nova pre 45 minutajoš 9 povezanih



