Povezane vesti

Gvardiola priznao: „Jirgen Klop mi je pomogao da postanem bolji trener“!

Gvardiola priznao: „Jirgen Klop mi je pomogao da postanem bolji trener“!

Hot sport 01.10.2021
Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je da ga je rivalitet sa Jirgenom Klopom iz Liverpula učinio boljim trenerom. „Otkako sam došao ovde, možda ne prve godine, ali Liverpul je uvek bio tu. Ekipe Jirgena Klopa pomogle su mi da… »
Klop uzvratio Pepu: "Najbolji su"

Klop uzvratio Pepu: "Najbolji su"

Sportske.net 01.10.2021
Trener fudbalera Liverpula Jirgen Klop rekao je danas da njegova ekipa mora biti hrabra, ali i "drska" u predstojećem meču protiv Mančester sitija u Premijer ligi. "Moramo biti hrabri... U nekim trenucima moramo biti drski, moramo biti naša najbolja… »
Solšer ljut zbog rasporeda: Gde je razum? Što Liverpul i Siti nisu u subotu?

Solšer ljut zbog rasporeda: Gde je razum? Što Liverpul i Siti nisu u subotu?

N1 Info 01.10.2021
Menedžer Mančester Junajteda Ole Gunar Solšer ljut je zbog činjenice da će njegov tim protiv Evertona igrati u premijernom subotnjem terminu od 13.30 časova i smatra da je taj meč morao da bude pomeren za nedelju. Crveni đavoli su u sredu uveče… »
Nedelja je dan za veliki derbi: Klopovi izabranici dočekuju aktuelnog šampiona!

Nedelja je dan za veliki derbi: Klopovi izabranici dočekuju aktuelnog šampiona!

Hot sport 01.10.2021
Liverpul je u 2. kolu Lige šampiona ostvario bolji rezultat od rivala u borbi za šampionski trofej Premijer lige. U nedelju 3. oktobra, Liverpul će na ‘Enfildu‘ ugostiti ekipu koju sa klupe predvodi čuveni Pep Gvardiola. Izabranici Jirgena Klopa… »
Klop jasan: Siti je najbolji u Evropi

Klop jasan: Siti je najbolji u Evropi

N1 Info 01.10.2021
Mendžer Liverpula Jirgen Klop kaže da je Mančester Siti najbolji tim u Evropi i da će njegovi igrači morati da pruže maksimum, pre svega, u defanzivi kako bi ostvarili pozitivan rezultat. Derbi meč sedmog kola Premijer lige igra se na Enfildu u… »
„Klop me je učinio boljim, zbog tog rivalstva i dalje radim“

„Klop me je učinio boljim, zbog tog rivalstva i dalje radim“

N1 Info 01.10.2021
Uoči duela protiv Liverpula, menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola kaže da ga je rivalstvo sa Jirgenom Klopom učinilo boljim trenerom i da je to jedan od razloga zbog kojeg se i dalje bavi tim poslom. Španski i nemački stručnjak rivalstvo su… »
Gvardiola: Klop mi je pomogao da budem bolji trener

Gvardiola: Klop mi je pomogao da budem bolji trener

Nova 01.10.2021
Pep Gvardiola, trener Mančester sitija, rekao je da ga je rivalitet sa Jirgenom Klopom iz Liverpula učinio boljim trenerom. „Otkako sam došao ovde, možda ne prve godine, ali Liverpul je uvek bio tu. Ekipe Jirgena Klopa pomogle su mi da postanem… »

Vesti dana »