Povezane vesti

Kučevo: Uhapšen zbog sumnje da je zadavio brata

Kučevo: Uhapšen zbog sumnje da je zadavio brata

RTV 02.10.2021
POŽAREVAC - Pripadnici Policijske uprave u Požarevcu, Policijske stanice u Kučevu, uhapsili su I. M. (43) iz tog mesta zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. Sumnja se da je on sinoć, u stanu u kome su zajedno živeli u… »
Napadači s hirurškim maskama i kapuljačama ukrali ćuprijskom taksisti novac

Napadači s hirurškim maskama i kapuljačama ukrali ćuprijskom taksisti novac

Radio 021 02.10.2021
Ćuprijska policija uhapsila je M. I. (21) i I. M. (24) iz okoline tog mesta, zbog sumnje da su izvršili krivično delo razbojništvo. Kako se sumnja, oni su 26. septembra, maskirani kapuljačama i hiruškim maskama, napali i opljačkali… »
Detalji tragedije u Kučevu: Zadavio brata, pa se sam prijavio policiji "ubio sam govedo"

Detalji tragedije u Kučevu: Zadavio brata, pa se sam prijavio policiji "ubio sam govedo"

Srbija danas 02.10.2021
I. M. (43) iz Kučeva uhapšen je sinoć zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo. I. M. (43) iz Kučeva uhapšen je sinoć zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo. On se sumnjiči da je sinoć u stanu u kom su zajedno živeli, nakon… »
Napadači s hiruškim maskama i kapuljačama ukrali taksisti novac

Napadači s hiruškim maskama i kapuljačama ukrali taksisti novac

Nova 02.10.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Ćupriji uhapsili su M. I. (21) i I. M. (24) iz okoline tog mesta, zbog sumnje da su izvršili krivično delo razbojništvo. Kako se sumnja, oni su 26. septembra, maskirani kapuljačama i hiruškim maskama… »
Uhapšeni razbojnici iz okoline Ćuprije: Maskirani kapuljačama, napali taksistu i ukrali mu novac i telefon

Uhapšeni razbojnici iz okoline Ćuprije: Maskirani kapuljačama, napali taksistu i ukrali mu novac i telefon

Večernje novosti 02.10.2021
FOTO: D.N. Kako se navodi u saopštenju jagodinske Policijske uprave, osumnjičeni su tada, držeći taksistu za ruke, ukrali od njega novčanik, mobilni telefon i ključ od automobila i pobegli. Policija ih je identifikovala i pronašla sve ukradene… »
Teška krađa u alibunaru: Uhapšene dve osobe koje se sumnjiče za košenje devet hektara tuđeg suncokreta

Teška krađa u alibunaru: Uhapšene dve osobe koje se sumnjiče za košenje devet hektara tuđeg suncokreta

Večernje novosti 02.10.2021
FOTO: D.N. Sumnja se da su oni 5. septembra ove godine, u večernjim satima, kombajnom pokosili suncokret sa površine oko 9 hektara, vlasništvo više građana sa područja opštine Alibunar, saopštila je Policijska uprava Pančevo. Osumnjičeni će… »
Ovo je čovek iz Kučeva koji je ubio rođenog brata: Za kafanskim stolom priznao šta je uradio

Ovo je čovek iz Kučeva koji je ubio rođenog brata: Za kafanskim stolom priznao šta je uradio

Srbija danas 02.10.2021
Kako se saznaje, braća su duže vreme imala narušene odnose. Ivan M. (43) iz Kučeva uhapšen je zbog sumnje da je sinoć ubio svog brata Mirka u stanu u kome su živeli u Ulici svetog Save. Kako se saznaje, braća su duže vreme imala narušene odnose… »
Ovo je čovek koji je Ubio brata: Za kafanskim stolom priznao šta je uradio!

Ovo je čovek koji je Ubio brata: Za kafanskim stolom priznao šta je uradio!

Kurir 02.10.2021
Ivan M. (43) iz Kučeva uhapšen je zbog sumnje da je sinoć ubio svog brata Mirka u stanu u kome su živeli u Ulici svetog Save. Kako saznajemo, braća su duže vreme imala narušene odnose. - Često su se svađali i tukli, a neretko su se i međusobno… »
Užas u Kučevu: Posvađao se sa bratom, pa ga zadavio

Užas u Kučevu: Posvađao se sa bratom, pa ga zadavio

Nova 02.10.2021
I. M. (43) iz Kučeva uhapšen je zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo. On se sumnjiči da je sinoć u stanu u kome su zajedno živeli u Kučevu, nakon verbalne rasprave zadavio svog tridesetdevetogodišnjeg brata. Osumnjičenom je određeno… »
U Kučevu uhapšen muškarac zbog sumnje da je zadavio brata

U Kučevu uhapšen muškarac zbog sumnje da je zadavio brata

Nova 02.10.2021
Pripadnici Policijske uprave u Požarevcu, Policijske stanice u Kučevu, uhapsili su I. M. (43) iz tog mesta zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. Sumnja se da je on sinoć, u stanu u kome su zajedno živeli u Kučevu, nakon… »
Zadavio rođenog brata zbog žene? Ivan iz Kučeva nakon jezivog zločina otišao u kafanu i rekao: "Ubio sam govedo"

Zadavio rođenog brata zbog žene? Ivan iz Kučeva nakon jezivog zločina otišao u kafanu i rekao: "Ubio sam govedo"

Blic 02.10.2021
U petak nešto posle 17 sati u Kučevu dogodila se tragedija. Ivan Milić (43) u tuči je zadavio svog rođenog brata Mirka, a prema nezvaničnim informacijama razlog je žena koja je živela sa njima u zajedničkom domaćinstvu. Ivan je tokom popodneva… »
"Ubio sam govedo!" Stravična tragedija u Kučevu, zadavio rođenog brata zbog žene, pa sve ispričao u kafani

"Ubio sam govedo!" Stravična tragedija u Kučevu, zadavio rođenog brata zbog žene, pa sve ispričao u kafani

Srbija danas 02.10.2021
Koji je tačan uzrok ovog svirepog ubistva saznaće se nakon detaljne istrage. Nešto posle 17 časova u Kučevu dogodila se tragedija - Ivan Milić (43) u tuči je zadavio svog rođenog brata Mirka, a prema nezvaničnim informacijama razlog je žena koja… »

Vesti dana »