Povezane vesti

Marina Gagić: Darko ima da radi samo za mene i sina!

Marina Gagić: Darko ima da radi samo za mene i sina!

Svet plus 02.10.2021
Marina pobesnela nakon saznanja da ju je Darko Lazić varao, sprema mu ucenu! "Ma, ima da radi samo za mene i sina, ne zanima me". Marina Gagić je van sebe zbog dopisivanja koje je videla, ali i zbog njegovih izjava povodom tih poruka. Poverila se svojoj… »
Darko Lazić nakon skandala sa bivšom ženom i ljubavnicom prkosi novom vezom

Darko Lazić nakon skandala sa bivšom ženom i ljubavnicom prkosi novom vezom

Nova 02.10.2021
Vest da je pevač Darko Lazić varao bivšu verenicu Marinu Gagić, sa kojom ima sina Alekseja, sa koleginicom Oliverom Matijević, jedna je od glavnih tema u estradnim vodama. Nakon što su se njegove bivše devojke, Marina i Olivera, združile i… »
Darko Lazić žestoko opleo po Marini Gagić i Oliveri Matijević

Darko Lazić žestoko opleo po Marini Gagić i Oliveri Matijević

Vesti online 02.10.2021
Popularni pevač Darko Lazić pobesneo je zbog tvrdnji pevačice Olivere Matijević da je sa njom varao verenicu Marinu Gagić. Pored poruka, Olivera je priznala emotivnu vezu sa Lazićem, u periodu dok je on bio sa Marinom. Međutim, Darko tvrdi da ga je… »
Marina Gagić rešila da se osveti darku?! Bivša verenica pobesnela zbog priča da ju je varao dok je bila trudna!

Marina Gagić rešila da se osveti darku?! Bivša verenica pobesnela zbog priča da ju je varao dok je bila trudna!

Mondo 02.10.2021
Domaći mediji pišu da je Marina Gagić pobesnela zbog dopisivanja koja su isplivala u javnost. Domaći mediji pišu da je Marina Gagić pobesnela zbog dopisivanja koja su isplivala u javnost. Nedavno je u medijima odjeknula vest da je Darko Lazić… »
"Olivera je propala pevačica, a Marina bolje da čuva naše dete": Lazić odlepio zbog priče da je varao, pa razvezao jezik

"Olivera je propala pevačica, a Marina bolje da čuva naše dete": Lazić odlepio zbog priče da je varao, pa razvezao jezik

Blic 01.10.2021
Nakon što je u medijima odjeknula vest da je Darko Lazić navodno varao bivšu verenicu Marinu Gagić sa koleginicom Oliverom Matijević, koja je iznela šokantne tvrdnje, oglasio se i pevač. Vidno besan, Darko je demantovao ove navode uz reči da su… »

Vesti dana »