Povezane vesti

Sanja Marinković potkačila Ša! Voditeljka spomenula stan, a evo kako joj je reper odgovorio!

Sanja Marinković potkačila Ša! Voditeljka spomenula stan, a evo kako joj je reper odgovorio!

Kurir 02.10.2021
Nakon što su Nenad Aleksić Ša otkrio na šta je sve bio spreman da uradi zbog ljubavi, voditeljka je dala reč i svojim gošćama. - Ja sam bila spremna da se iselim iz svog stana, da iznajmim stan, da bih sa određenom osobom živela, makar na tri… »
"Zašto je Zdravko Čolić tuđ, a ne: Moj?" Izvorinka Milošević obelodanila osećanja: "Iskreno ga volim, kad bih ga srela…

"Zašto je Zdravko Čolić tuđ, a ne: Moj?" Izvorinka Milošević obelodanila osećanja: "Iskreno ga volim, kad bih ga srela…

Blic 02.10.2021
Pevačica Izvorinka Milošević otkrila je da voli Zdravka Čolića i da je to bila prokleta sudbina što se nisu sreli. "Koliko ste se puta pokajali u životu što ste neke prilike propustili?", glasilo je pitanje. "Zašto je Zdravko Čolić tuđ, a ne… »
Izvorinka Milošević iz svog stana otišla u iznajmljeni i plaćala kiriju: Pevačica otkrila zbog čega se tada odlučila na…

Izvorinka Milošević iz svog stana otišla u iznajmljeni i plaćala kiriju: Pevačica otkrila zbog čega se tada odlučila na…

Kurir 02.10.2021
Pevačica Izvorinka Milošević je otkrila na šta je sve bila spremna zbog ljubavi i priznala da se jednom čak iselila iz sopstvenog stana zbog pogrešnog partnera. "Pogrešno zaljubljivanje u pogrešnu osobu se svima dogodilo, da se ne lažemo. Meni se… »

Vesti dana »