Povezane vesti

Vučić: Nisam branio Koluviju, čemu tolika nervoza?

Vučić: Nisam branio Koluviju, čemu tolika nervoza?

Dnevnik 03.10.2021
DUBAI: Predsednik Aleksandar Vučić je izjavio danas da, onim što je rekao nakon intervjua vlasnika "Jovanjice" Predraga Koluvije, nije branio Koluviju, niti to ima nameru da čini, jer će taj slučaj rešavati sud, ali je primetio da je "histerija"… »
Đukanović napao Rebića: Laže da bi se izvukao, Koluviji nije nađena značka

Đukanović napao Rebića: Laže da bi se izvukao, Koluviji nije nađena značka

Nova 03.10.2021
Vladimir Đukanović rekao je tokom televizijskog gostovanja da je direktor policije Vladimir Rebić nekorektan i da pokušava da se "izvuče iz cele priče". Autor emisije „Ozbiljno sa Ðukom“, Vladimir Ðukanović, izjavio je danas da direktor… »
Vučić tvrdi da nije nikada branio Koluviju: Sve će se pokazati narednih dana

Vučić tvrdi da nije nikada branio Koluviju: Sve će se pokazati narednih dana

Nova 03.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je opet govorio o intervjuu vlasnika "Jovanjice" Predraga Koluvije navodeći da je sinoć i danas, kao i poslednje dve godine, miran dok sluša neistine i dodao da nikada nije branio Koluviju svojom izjavom… »
Rebić: Koluvijine besmislice, verujem ljudima u policiji, svi su prošli poligraf

Rebić: Koluvijine besmislice, verujem ljudima u policiji, svi su prošli poligraf

N1 Info 03.10.2021
Direktor policije Vladimir Rebić izjavio je da su besmislene tvrdnje Predraga Koluvije da je nezakonito uhapšen i da su pripadnici policije na njega vršili pritisak da za uzgoj marihuane na plantaži Jovanjica okrivi brata predsednika države Andreja… »
Vučić o koluvijinom intervjuu: Miran sam, nikada se nećemo mešati u to, svi će da rade svoj posao u skladu sa zakonom!

Vučić o koluvijinom intervjuu: Miran sam, nikada se nećemo mešati u to, svi će da rade svoj posao u skladu sa zakonom!

Večernje novosti 03.10.2021
Foto: Printskrin TV Pink On je, ovom prilikom, govorio i o intervjuu koji je dao Predrag Koluvija. - Ja sam sinoć bio miran i danas sam veoma miran. Miran sam dve godine slušajući takve neistine. Kažete, priprema se oslobađanje nekoga ko je dve… »
Rebić: Koluvijine tvrdnje su besmislice

Rebić: Koluvijine tvrdnje su besmislice

RTV 03.10.2021
BEOGRAD - Direktor policije Vladimir Rebić ocenio je danas besmislenim tvrdnje Predraga Koluvije, koji je izjavio da ga mu je šef odseka Četvrtog odeljenja za borbu protiv droge Dušan Mitić ponudio da, u zamenu za slobodu, optuži Andreja Vučića… »
Rebić o gostovanju Koluvije: To su sve besmislice

Rebić o gostovanju Koluvije: To su sve besmislice

Nova 03.10.2021
Direktor policije Vladimir Rebić komentarisao je navode koje je izneo Predrag Koluvija i istakao da nije gledao intervju vlasnika Jovanjice, ali da misli da su u pitanju besmislice. Na pitanje kako komentariše navode Predraga Koluvije iz intrevjua koji… »
Vučić o Koluvijinom intervjuu: Velika je panika sta će još da kaže

Vučić o Koluvijinom intervjuu: Velika je panika sta će još da kaže

Blic 02.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da u slučaju vlasnika plantaže "Jovanjica" Predraga Koluvije, koji je intervjuu Vladimir Đukanoviću, rekao da je od njega traženo da krivicu za proizvodnje tone marihuane svali na Andreja… »
Očigledna je panika tajkunskih medija i tajkuna: Vučić o intervjuu Predraga Koluvije

Očigledna je panika tajkunskih medija i tajkuna: Vučić o intervjuu Predraga Koluvije

Večernje novosti 02.10.2021
Foto: Printskrin/Pink Na pitanje o intervjuu Predraga Koluvije u kojem je rekao da mu je nuđena sloboda ako za Jovanjicu optuži Andreja Vučića, predsednik kaže da je Koluvija proveo dve godine u pritvoru, a da se i dalje protiv njega vodi hajka… »

Vesti dana »