Povezane vesti

Auh, kakva golčina sa pola terena! Remek-delo alžirca: Otvorio stopalo, pa pogodio u ugao, golman ostao da leži! (video)

Mondo 03.10.2021
U zenicu oka! U zenicu oka! Sigurno vam je promakao ovaj gol postignut u katarskom prvenstvu, a vredi ga videti! Jusef Belali je postigao najlepši gol svoje karijere u pobedi Katar SC-a nad Al Garafom. On je prvi gol postigao u 70. minutu, a drugi kojim… »
Gol kakav se retko viđa: Suvi list Alžirca sa centra pravo u metu (video)

Mozzart sport 03.10.2021
Fenomenalan pogodak Jusefa Belailija. Katar SC došao je do prve pobede u petom kolu katarskog prvenstva, a s dva gola za 2:0 protiv Al Garafa u gostima, potpisao ju je Jusef Belaili. Alžirski reprezentativac bio je precizan u 70. i drugom minutu… »