Povezane vesti

Prodor na Daleki Istok

Prodor na Daleki Istok

Vesti online 03.10.2021
Prestolonaslednik Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE) i veliki prijatelj i poslovni partner naše zemlje, šeik Mohamed bin Zajed, povezao je predsednika Aleksandra Vučića u obilazak Svetske izložbe u Dubaiju (EXPO 2020.) Ova, kako je Vučić istakao… »
Srbija pregovara o nabavci leka protiv korone

Srbija pregovara o nabavci leka protiv korone

RTV 03.10.2021
DUBAI - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Dubaiju, nakon sastanka sa prestolonaslednikom, princom šeikom Muhamedom bin Zajednom Al Nahjanom, da veruje da smo blizu toga da dobijemo vrlo dobre lekove za koronavirus. Vučić je, u… »
Vučić: Srbija pregovara o nabavci leka protiv korone

Vučić: Srbija pregovara o nabavci leka protiv korone

Nova 03.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Dubaiju, nakon sastanka sa prestolonaslednikom, princom šeikom Muhamedom bin Zajednom Al Nahjanom, da veruje da smo blizu toga da dobijemo vrlo dobre lekove za koronavirus. Vučić je, u izjavi za… »
Šeik Muhamed bin Zajid posetio sa Vučićem srpski paviljon u Dubaiju

Šeik Muhamed bin Zajid posetio sa Vučićem srpski paviljon u Dubaiju

RTS 03.10.2021
Šeik Muhamed bin Zajid el Nahjan, princ prestolonaslednik Abu Dabija, posetio je jutros sa predsednikom Aleksandrom Vučićem srpski paviljnon na svetskoj izložbi "Ekspo 2020" u Dubaiju. Šeiku Muhamedu je ovo bila prva poseta jednom stranom paviljnu na… »
Vučić ostavio Bin Zajeda za kraj uz arapske specijalitete: Vraćam se u Srbiju

Vučić ostavio Bin Zajeda za kraj uz arapske specijalitete: Vraćam se u Srbiju

Nova 03.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas završava posetu Ujedinjenim Arapskim Emiratima i to sastankom sa princom prestolonaslednikom Abu Dabija Muhamedom Bin Zajedom. Aleksandar Vučić se sa Bin Zajedom sastao na radnom ručku, a sliku susreta je… »
VUČIĆ završava posetu emiratima: Arapski specijaliteti i dug razgovor sa prijateljem šeikom Muhamedom bin Zajedom

VUČIĆ završava posetu emiratima: Arapski specijaliteti i dug razgovor sa prijateljem šeikom Muhamedom bin Zajedom

Večernje novosti 03.10.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Uz arapske specijalitete i dug razgovor sa mojim prijateljem Muhamedom bin Zajedom završavam posetu UAE i vraćam se u našu Srbiju - naveo je pressednik. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)… »
Veliko gostoprimstvo za predsednika: Vučić sa šeikom Muhamedom obišao paviljone na Ekspo 2020 (foto)

Veliko gostoprimstvo za predsednika: Vučić sa šeikom Muhamedom obišao paviljone na Ekspo 2020 (foto)

Večernje novosti 03.10.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Imao sam čast da mi veliki i iskreni prijatelj naše zemlje Muhamed bin Zajed pokaže sve veličanstvene paviljone na #EXPO2020 i širinu gostoprimstva naših emiratskih prijatelja. Ono što sam ustanovio to je da i… »
Prestolonaslednik abu dabija u srpskom paviljonu: Velika čast za Srbiju - Šeik Muhamed bin Zajed u obilasku sa Vučićem…

Prestolonaslednik abu dabija u srpskom paviljonu: Velika čast za Srbiju - Šeik Muhamed bin Zajed u obilasku sa Vučićem…

Večernje novosti 03.10.2021
Foto: Novosti NJegovom veličanstvu šeiku Muhamedu bila je to prva poseta jednom stranom paviljnou na ovogodišnjoj svetskoj izložbi. On je danas posetio paviljon Emirata, a zatim došao u srpski paviljon. Foto: Фото: Новости POGLEDAJ… »
Vučić iz Dubaija o povlačenju rosu sa severa Kosmeta: "Želeli su da uvedu ponižavanje srpskih tablica, ali mi nismo…

Vučić iz Dubaija o povlačenju rosu sa severa Kosmeta: "Želeli su da uvedu ponižavanje srpskih tablica, ali mi nismo…

Blic 02.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se nalazi u Dubaiju na najvećoj svetskoj izložbi "Expo 2020", večeras govori o aktuelnim temama. Upitan koliko mu je značilo što je jedna od najvećih zgrada u UAE, Budž Kalifa, bila osvetljena u bojama… »

Vesti dana »