Povezane vesti

"Ja sam U šoku!" poslala 50 koverti i dobila stan U Beogradu: Marjana skupljala račune i pobedila, sad ne zna šta će!

"Ja sam U šoku!" poslala 50 koverti i dobila stan U Beogradu: Marjana skupljala račune i pobedila, sad ne zna šta će!

Mondo 03.10.2021
Održano je treće izvlačenje jesenjeg kruga nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021". Održano je treće izvlačenje jesenjeg kruga nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021". Juče je dodeljeno pet automobila, a stan u naselju Zemunske kapije osvojila… »
Cele noći nisam oka sklopila, još sam u šoku: Dobitnica stana u Zemunskim kapijama za Kurir o boljim danima za Đekiće

Cele noći nisam oka sklopila, još sam u šoku: Dobitnica stana u Zemunskim kapijama za Kurir o boljim danima za Đekiće

Kurir 03.10.2021
Marijana je uzimala račun kada god je išla u kupovinu. Marijana Đekić sa Novog Beograda sinoć je u Nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" dobila stan u Zemunskim kapijama, i pred njom su, kako kaže za Kurir, sada bolji dani! Kako kaže, svaki put… »
"U šoku sam": Marijana van sebe od sreće nakon što je saznala da je dobila stan u Beogradu: Ona i dva prethodna dobitnika…

"U šoku sam": Marijana van sebe od sreće nakon što je saznala da je dobila stan u Beogradu: Ona i dva prethodna dobitnika…

Blic 02.10.2021
U šoku sam, nisam se nadala. Ne znam šta ćemo uraditi - ovim rečima je Marijana Đekić sa Novog Beograda opisala kako se oseća kada je saznala da je večeras dobila stan u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi". Osvedočeni borac protiv sive… »

Vesti dana »