Povezane vesti

Novi skandal trese region! Hrvatski navijači skandirale treneru da je Srbin i pretile čakijom, on im poručio: Pola sam…

Novi skandal trese region! Hrvatski navijači skandirale treneru da je Srbin i pretile čakijom, on im poručio: Pola sam…

Sportal blic 04.10.2021
Nove ružne scene viđene su na regionalnim fudbalskim stadionima. Navijački ispad obeležio je duel 11. kola hrvatskog prvenstva između Osijeka i splitskog Hajduka (1:1) koji je odigran na stadionu "Gradski vrt". Po završetku meča, trener Osijeka… »
‘Bjelica, Srbine, čakija ti ne gine’: Torcida žestoko vređala trenera Osijeka, on im nije ostao dužan -‘Pola sam…

‘Bjelica, Srbine, čakija ti ne gine’: Torcida žestoko vređala trenera Osijeka, on im nije ostao dužan -‘Pola sam…

Hot sport 04.10.2021
Navijački ispad obeležio je duel hrvatskog prvenstva između Osijeka i Hajduka (1:1). Nakon meča, neposredno pre nego je dao izjavu, Nenad Bjelica, trener Osijeka, našao se na meti navijača Hajduka, popularne ‘Torcide’, koji su ostali na… »
Bjelicu „vređali“ da je Srbin, on se „pravdao“: Pola sam Hrvat, pola Crnogorac

Bjelicu „vređali“ da je Srbin, on se „pravdao“: Pola sam Hrvat, pola Crnogorac

Nova 04.10.2021
Na utakmici između Osijeka i Hajduka na stadionu Gradski vrt, Torcida je skandirala Nenadu Bjelici uz pretnje smrću, "Bjelica, Srbine, čakija ti ne gine". Bilo je 1:1 na utakmici, a Nenad Bjelica je došao na konferenciju ljut, pitao je da li su mediji… »
Hrvati "vređali" svog trenera da je Srbin i pretili mu smrću: Bjelici samo poreklo zasmetalo, ovako se branio!

Hrvati "vređali" svog trenera da je Srbin i pretili mu smrću: Bjelici samo poreklo zasmetalo, ovako se branio!

Mondo 04.10.2021
Torcida pretila smrću treneru Osijeka i pokušala da ga uvredi rečima da je Srbin. Torcida pretila smrću treneru Osijeka i pokušala da ga uvredi rečima da je Srbin. Na utakmici između Osijeka i Hajduka na stadionu Gradski vrt desio se neviđeni… »

Vesti dana »