Povezane vesti
Kurti: Smanjićemo uvoz iz Srbije
N1 Info 04.10.2021
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da će preduzeti mere za smanjenje uvoza iz Srbije. Kurti je u kosovskoj skupštini to rekao u odgovoru predsedniku Alijanse za budućnost Kosova Ramušu Haradinju, na pitanje o uvozu iz Srbije, preneli su kosovski… »
Kurti: Reciprocitet nije osveta već princip ravnopravnosti
Danas 04.10.2021
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da Kosovo ostaje posvećeno punom reciprocitetu kako bi obezbedilo „ravnopravnost“ u odnosima sa Srbijom. On je za agenciju Ekonomia Online izjavio da reciprocitet „nije osveta“ već „princip dobrosusedskih odnosa… »
Kurti: Posvećeni smo reciprocitetu, on vodi ka priznanju
Blic 04.10.2021
Premijer privremenih institucija u Prištini Aljbin Kurti izjavio je da je njegov kabinet posvećen punom reciprocitetu sa Beogradom, u okviru koga se podrazumeva i međusobno priznanje. - Nemam reciprocitet samo za osvetu, ali smatramo da je to princip… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 5 satijoš 2 povezane

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 4 satijoš 1 povezana