Povezane vesti

Tramp otkrio koju vakcinu protiv kovida 19 je primio

Tramp otkrio koju vakcinu protiv kovida 19 je primio

RTS 04.10.2021
Bivši predsednik SAD Donald Tramp otkrio je da je primio vakcinu "Fajzer-Biontek", prvi put otkako je napustio Belu kuću. Donald Tramp je dodao da bi bio podjednako srećan i da je primio bilo koju od ponuđenih vakcina. "Pa, dobio sam Fajzer vakcinu… »
Tramp otkrio koju vakcinu je primio: Bio bih srećan koju god da su mi ponudili

Tramp otkrio koju vakcinu je primio: Bio bih srećan koju god da su mi ponudili

Nova 04.10.2021
Bivši predsednik SAD Donald Tramp otkrio je da je primio vakcinu Fajzer/Biontek, prvi put otkako je napustio Belu kuću. „Pa, dobio sam Fajzer vakcinu, ali bio bih podjednako srećan sa bilo kojom od ponuđenih vakcina“, rekao je Tramp za „Jahu… »
Tramp konačno otkrio koju vakcinu protiv korone je primio: Bio bih zadovoljan bilo kojom

Tramp konačno otkrio koju vakcinu protiv korone je primio: Bio bih zadovoljan bilo kojom

Pravda 04.10.2021
Nekadašnji predsednik SAD Donald Tramp proznao je prvi put da je primio Fajzerovu vakcinu pre nego što je napustio Belu kuću. -Primio sa Fajzerovu vakcinu, bio bih srećan da sam primio bilo koju, rekao je Tramp. Operacija Warp Speed, ustanovljena… »
Kurti: Posvećeni smo reciprocitetu, on vodi ka priznanju

Kurti: Posvećeni smo reciprocitetu, on vodi ka priznanju

Pravda 04.10.2021
Bivši američki predsednik Donald Tramp prvi put je otkrio da je primio Fajzer vakcinu protiv korona virusa pre nego što je napustio Belu kuću. - Dobio sam Fajzera i bio bih veoma srećan sa bilo kojom od njih - rekao je Tramp za Yahoo Finance Live… »
Tramp konačno otkrio koju vakcinu protiv korone je primio: Bio bih zadovoljan bilo kojom

Tramp konačno otkrio koju vakcinu protiv korone je primio: Bio bih zadovoljan bilo kojom

Kurir 04.10.2021
Nekadašnji predsednik SAD Donald Tramp proznao je prvi put da je primio Fajzerovu vakcinu pre nego što je napustio Belu kuću. -Primio sa Fajzerovu vakcinu, bio bih srećan da sam primio bilo koju, rekao je Tramp. Operacija Warp Speed, ustanovljena… »
Tramp prvi put otkrio koju je vakcinu primio: "Bio bih veoma srećan sa bilo kojom od njih"

Tramp prvi put otkrio koju je vakcinu primio: "Bio bih veoma srećan sa bilo kojom od njih"

Telegraf 04.10.2021
Trampovi su se vakcinisali u januaru pre odlaska iz Bele kuće. Bivši američki predsednik Donald Tramp prvi put je otkrio da je primio Fajzer vakcinu protiv korona virusa pre nego što je napustio Belu kuću. - Dobio sam Fajzera i bio bih veoma srećan… »

Vesti dana »