Povezane vesti

Mirjana Karanović slomljena od tuge zaplakala za preminulim kolegama (VIDEO)

Mirjana Karanović slomljena od tuge zaplakala za preminulim kolegama (VIDEO)

Vesti online 04.10.2021
Popularna glumica Mirjana Karanović poslednjom objavom na društvenoj mreži Instagram rastužila je svoje pratioce. Naime, pedesetsedmogodišnja umetnica podelila je video snimak iz automobila u kome se može videti kako plače slomljena od tuge za… »
Potresan snimak mirjane Karanović: Jeca i plače u kolima - "Udari me kao pesnicom da vas više nikad neću videti" (video)

Potresan snimak mirjane Karanović: Jeca i plače u kolima - "Udari me kao pesnicom da vas više nikad neću videti" (video)

Mondo 04.10.2021
Mirjana Karanović se slomila zbog preminulih kolega. Mirjana Karanović se slomila zbog preminulih kolega. Glumica Mirjana Karanović objavila je potresan video na Instagramu, kojim se u suzama prisetila dragih kolega glumaca koji više nisu među nama… »
Mirjana Karanović plače i jeca u kolima: Slomljena zbog smrti kolega

Mirjana Karanović plače i jeca u kolima: Slomljena zbog smrti kolega

Nova 04.10.2021
Legendarna glumica Mirjana Karanović slomila se pred pratiocima na Instagramu i zaplakala setivši se svojih kolega koji su nas napustili. Mirjana se rasplakala u kolima, kada se setila pokojnih glumaca Nebojše Glogovca, Nenada Nenadovića, Gorana… »
(Video) Mirjana Karanović plače i jeca u kolima: Slomljena zbog kolega: "Samo me udari kao pesnicom da vas više nikad neću…

(Video) Mirjana Karanović plače i jeca u kolima: Slomljena zbog kolega: "Samo me udari kao pesnicom da vas više nikad neću…

Blic 04.10.2021
Glumica Mirjana Karanović slomila se pred pratiocima i zaplakala setivši se svojih kolega koji su nas napustili. Mirjana se rasplakala u kolima, kada se setila pokojnih glumaca Nebojše Glogovca, Nenada Nenadovića, Gorana Daničića, Milana Laneta… »

Vesti dana »