Povezane vesti
Vlasnik firme iz Prijepolja utajom poreza oštetio budžet za više od 25 miliona dinara
Sandžak press 04.10.2021
Policija je uhapsila vlasnika firme iz Prijepolja zbog sumnje da je utajom poreza oštetio republički budžet za više od 25 miliona dinara, saopšteno je danas. On je osumnjičen da tokom 2019. i 2020. godine u poslovnim knjigama nije prikazao ostvareni… »
HAPŠENJE U PRIJEPOLJU! Utajo preko 25 miliona dinara poreza
Sandžak haber 04.10.2021
BEOGRAD – U Prijepolju je uhapšen vlasnik privrednog subjekta iz Prijepolja zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo poreske utaje čime je oštetio budžet Republike Srbije u iznosu od preko 25,4 miliona dinara, saopštila je danas Poreska… »
Vesti dana »
Samoopredeljenje ocenilo zahtev za kažnjavanje Tačija i drugih kao "politički čin", Osmani poručila da je rat OVK bio "pravedan"
N1 Info pre 1 satjoš 38 povezanih
Vučić: Prva rešenja za „Svoj na svome“ krajem februara ili početkom marta
Nedeljnik pre 3 satajoš 81 povezana
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1 kod Pionirskog parka
Insajder pre 2 satajoš 8 povezanih
Snsd proglasio pobedu Siniše karana na ponovljenim izborima u Republici Srpskoj: Dodik čestitao, oglasio se i Blanuša
Blic pre 51 minutajoš 30 povezanih



