Povezane vesti

Zverev odgovara na optužbe, preti Novakovom „najvećem mrzitelju“

Zverev odgovara na optužbe, preti Novakovom „najvećem mrzitelju“

Nova 04.10.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev kaže da je zadovoljan time što je ATP pokrenuo istragu u vezi sa slučajem nasilja u porodici. Zverev je pre oko godinu dana bio predmet optužbi nekadašnje devojke Olje Šaripove da ju je fizički i psihički… »
Oglasio se i Zverev posle pokretanja istrage: Nemac kategorički odbacuje "lažne i zlonamerne optužbe"

Oglasio se i Zverev posle pokretanja istrage: Nemac kategorički odbacuje "lažne i zlonamerne optužbe"

Večernje novosti 04.10.2021
Foto: EPA-EFE/MARTIAL TREZZINI ATP je najavio da će, ako se optužbe pokažu tačnim, Zverev biti adekvatno kažnjen. - Uvek sam u potpunosti podržavao stavove ATP o porodičnom nasilju. Štaviše, pozdravljam istragu koju je ATP pokrenuo. Mesecima sam… »
Zverev zadovoljan: Mesecima sam tražio nezavisnu istragu

Zverev zadovoljan: Mesecima sam tražio nezavisnu istragu

N1 Info 04.10.2021
Nakon što je ATP objavila da je pokrenula isragu o navodima bivše devojke Aleksandra Zvereva o fizičkom i psihičkom maltretiranju, oglasio se i sam teniser. „Uvek sam u potpunosti podržavao stavove ATP o porodičnom nasilju. Štaviše, pozdravljam… »
Strašan teniski skandal: Pokrenuta istraga protiv čuvenog tenisera, gadosti koje je radio prikrivali i ljudi Rodžera…

Strašan teniski skandal: Pokrenuta istraga protiv čuvenog tenisera, gadosti koje je radio prikrivali i ljudi Rodžera…

Sportal blic 04.10.2021
Ovo niko nije očekivao! Nemački teniser je u centru pažnje svetske javnosti, ali ne zbog onoga što radi na teniskim terenima, već zbog vansportskih dešavanja! Naime, ATP je objavio da se istražuje slučaj ovog Nemca zbog optužbi za fizičko i… »
Zverev tukao devojku, ATP pokrenuo istragu

Zverev tukao devojku, ATP pokrenuo istragu

Nova 04.10.2021
ATP je pokrenuo istragu protiv Aleksandera Zvereva zbog tvrdnje bivše devojke Olge Šaripove da je fizički i psihički zlostavljao. ATP je naveo da je već usvojen Nezavisni izveštaj o zaštiti, a onda i pokrenut postupak protiv Nemca. Masimo Kalveli… »
ATP istražuje optužbe za nasilje protiv Zvereva

ATP istražuje optužbe za nasilje protiv Zvereva

Beta 04.10.2021
Asocijacija teniskih profesionalaca (ATP) saopštila je danas da je pokrenula istragu protiv Nemca Aleksandera Zvereva, zbog navoda njegove bivše devojke da ju je fizički i psihiči zlostavljao. "Interna istraga o navodima u vezi sa Aleksanderom… »
Zverev pod istragom ATP zbog mogućeg zlostavljanja devojke

Zverev pod istragom ATP zbog mogućeg zlostavljanja devojke

Dnevnik 04.10.2021
LONDON: Asocijacija teniskih profesionalaca (ATP) objavila je da istražuje slučaj nemačkog tenisera Aleksandra Zvereva zbog optužbi njegove bivše devojke Olge Šaripove za fizičko i psihičko nasilje. ATP osuđuje svaki vid zlostavljanja i temeljno… »
Istraga protiv Zvereva: ATP reagovao na navode o nasilju

Istraga protiv Zvereva: ATP reagovao na navode o nasilju

N1 Info 04.10.2021
Asocijacija teniskih profesionalaca (ATP) pokrenula je internu istragu protiv Aleksandra Zvereva, zbog navoda njegove bivše devojke Olge Šaripove da ju je fizički i psihiči maltretirao. Iz ATP navode da je usvojen Nezavisni izveštaj o zaštiti, posle… »
Zverev u ogromnom problemu: Nemac ponovo u centru pažnje, pokrenuta je istraga protiv njega!

Zverev u ogromnom problemu: Nemac ponovo u centru pažnje, pokrenuta je istraga protiv njega!

Hot sport 04.10.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev ponovo je glavna tema u medijima. Ovog puta se ne govori o njemu zbog uspeha u tenisu, već zbog onih stvari koje se dešavaju van terena. Naime, njegova bivša devojka Olga Šaripova ga je optužila za fizičko i… »

Vesti dana »