Povezane vesti
5 zemalja koje su proglasile pobedu nad koronom
Nova 04.10.2021
Pandemija koronavirusa bukti već skoro dve godine. Virus i dalje mutira, u većini zemalja broj zaraženih raste, ali ima i izuzetaka. Nekoliko država beleži odlične rezultate, čak ukidaju sve mere i vraćaju se u toliko željenu normalnost. Danska… »
U kojim zemljama je i za koga obavezna vakcinacija protiv korone
Nova 04.10.2021
Broj zaraženih koronavirusom ponovo raste i čini se da smo posle skoro dve godine pandemije i dalje na početku. Vlasti apeluju na svoje građane da se vakcinišu, uvode se kovid sertifikati zarad lakšeg kretanja i povratka koliko toliko normalnom… »
Vesti dana »

Grupa prosvetara u protestnoj šetnji od Slavije do centra grada, studenti u blokadi najavili da protest 15. marta nije poslednji (foto, video)
Blic pre 6 satijoš 13 povezanih

Studenti: Skup 15. marta nije finalni – ako nam zahtevi ne budu ispunjeni…
Vesti online pre 5 satijoš 8 povezanih

Anketna komisija: Kinezi bi zbog kršenja ugovora mogli da traže momentalno vraćanje kredita od milijardu dolara
Forbes pre 4 satijoš 8 povezanih

Tramp uveo carine od 25 odsto na ove dve sirovine, nijedna zemlja nije pošteđena
Blic pre 46 minutajoš 53 povezane