Povezane vesti

Mali demantuje Pandorine papire: Laž da imam 24 stana

Mali demantuje Pandorine papire: Laž da imam 24 stana

Glas Amerike 05.10.2021
BEOGRAD — Ministar finansija Srbije Siniša Mali demantovao je da poseduje 24 stana u Bugarskoj, i saznanja koja je objavio portal KRIK u okviru projekta Pandorini papiri, nazvao "lažima". Pandorini papiri, odnosno više od 12 miliona dokumenta… »
Siniša Mali odbacio tvrdnje da ima 24 stana u Bugarskoj

Siniša Mali odbacio tvrdnje da ima 24 stana u Bugarskoj

Telegraf 05.10.2021
- Imam jedan stan koji sam uredno prijavio i tamo idem sa decom na letovanje - rekao je ministar finansija. Ministar finansija Siniša Mali odbacio je danas tvrdnje da ima 24 stana u Bugarskoj. - Ja bih zamolio sve one koji se bave tom temom da prestanu… »
Zašto Vučić i dalje ne da Malog?

Zašto Vučić i dalje ne da Malog?

Danas 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali je ključni čovek strukture Vučićevog režima, kao i u neformalnoj grupi ljudi koja drži svu moć u zemlji i poseduje dovoljno informacija, verovatno više i od Nebojše Stefanovića, kojima može da ozbiljno uzdrma… »
Vučić KRIK-u: Siguran sam da niste dokazali da je Mali bio vlasnik 24 stana (VIDEO)

Vučić KRIK-u: Siguran sam da niste dokazali da je Mali bio vlasnik 24 stana (VIDEO)

Danas 05.10.2021
Uprkos tome što su u „Pandorinim papirima“ objavljena dokumenta koja pokazuju da je ministar finansija Siniša Mali bio vlasnik 24 luksuzna stana u Bugarskoj, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je siguran da KRIK to nije dokazao. „Ja… »
Mali o „Pandorinim papirima“: Laž je da imam 24 stana u Bugarskoj, nisam ja Đilas

Mali o „Pandorinim papirima“: Laž je da imam 24 stana u Bugarskoj, nisam ja Đilas

Politika 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas u Skupštini Srbije da ima samo jedan stan u Bugarskoj i da tamo letuje sa decom, a da oni koji izmišljaju da ima 24 stana isto tako mogu da kažu da ima 240 ili 2.400 stanova.„Molim vas da ne… »
Tužilaštvo i Agencija za sprečavanje korupcije da ponovo otvore slučaj 24 stana

Tužilaštvo i Agencija za sprečavanje korupcije da ponovo otvore slučaj 24 stana

Danas 05.10.2021
„Ukoliko utvrdite da sam vlasnik bilo kojeg od ovih stanova, svi su vaši. Dobićete ključ istog trenutka“, obećao je Siniša Mali 2015. redakciji KRIK-a koja je otkrila da je bio direktor dve of-šor firme sa Britanskih Devičanskih Ostrva koja je… »
Siniša Mali odgovorio na Pandorine papire: "Imam jedan stan, koji sam uredno prijavio"

Siniša Mali odgovorio na Pandorine papire: "Imam jedan stan, koji sam uredno prijavio"

Blic 05.10.2021
- Zamolio bih done koji se bave time da prestanu da lažu, jer to što rade nema nikakvog smisla. Kao što kažu da imam 24 stana u Bugarskoj, tako mogu da kažu i da imam 240 stanova. Imam jedan stan, koji sam uredno prijavio i u koji idem sa decom na… »
Mali: Novinari lažu, imam jedan stan, nisam ja Gojko Djilas

Mali: Novinari lažu, imam jedan stan, nisam ja Gojko Djilas

Glas Zaječara 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas u Skupštini Srbije da ima samo jedan stan u Bugarskoj i da tamo letuje sa decom, a da oni koji izmišljaju da ima 24 stana isto tako mogu da kažu da ima 240 ili 2.400 stanova. „Molim vas da ne… »
Siniša Mali o Pandorinim papirima: Imam jedan stan koji sam uredno prijavio

Siniša Mali o Pandorinim papirima: Imam jedan stan koji sam uredno prijavio

RTS 05.10.2021
"Pandorine papire" ministar finansija Siniša Mali čita kao laž, tvrdeći da su navodi o njemu neistiniti. Ponavlja da je vlasnik jednog stana u Bugarskoj koji je uredno prijavio. "Ako postoji nešto što nije u skladu sa zakonom, izvolite, imate… »
Mali o 24 stana: Zamolio bih one koji se bave tom temom da prestanu da lažu

Mali o 24 stana: Zamolio bih one koji se bave tom temom da prestanu da lažu

Večernje novosti 05.10.2021
Foto: Novosti - Zamolio bih one koji se bave tom temom samo da prestanu da lažu jer to što rade nema nikakvog smisla. Tako mogu da mi kažu da imam 240 stanova, ili2.400 stanova. Dakle nikakve razlike nema. Ja imam jedan stan koji sam uredno prijavio… »
Mali: Nisam ja cilj, već Aleksandar Vučić! Hteli su da nađu njegove račune, ali im je problem jer ih nema

Mali: Nisam ja cilj, već Aleksandar Vučić! Hteli su da nađu njegove račune, ali im je problem jer ih nema

Večernje novosti 05.10.2021
Foto: Tanjug - Nisam cilj ja. Cilj je bio da nađu račune Aleksandra Vučića, ali im je problem zato što ih nema - rekao je Mali i dodao: - Prava tema ovde svima je zašto ne mogu da dođu do računa Aleksandra Vučića. Nije njima problem da kažu… »
Mali sramno odbija da odgovori o 24 stana: Sve je napad na Vučića

Mali sramno odbija da odgovori o 24 stana: Sve je napad na Vučića

Nova 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas, na konferenciji za medije u Skupštini Srbije, da je laž da ima 24 stana na bugarskom primorju. On je optužio novinare da se "bave izmišljotinama", te da iza svega stoji napad na predsednika države… »
Dru Saliven o Pandorinim papirima: Mislim da se Vučić neće odreći Malog

Dru Saliven o Pandorinim papirima: Mislim da se Vučić neće odreći Malog

Cenzolovka 05.10.2021
Dru Saliven, jedan od osnivača Projekta za izveštavanje o organizovanom kriminalu i korupciji (OCCRP), koji je izdavač Pandorinih papira, rekao je da očekuje pokretanje istraga u mnogim državama čiji se pojedinci pominju u istraživanju, ali da ne… »
Radojević: Treba više pritiska od građana da bi se pokrenuo slučaj Malog (VIDEO)

Radojević: Treba više pritiska od građana da bi se pokrenuo slučaj Malog (VIDEO)

Cenzolovka 05.10.2021
Novinarka KRIK-a Vesna Radojević ističe da sada kada je ta Mreža za istraživanje kriminala i korupcije dokazala, u sklopu međunarodnog projekta Pandorini papiri, da je ministar finansija Siniša Mali bio vlasnik 24 luksuzna apartmana na bugarskom… »
Mali: Nema dokaza o 24 stana, to su laži, imam samo jedan stan

Mali: Nema dokaza o 24 stana, to su laži, imam samo jedan stan

N1 Info 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da su laži da je dokazano da je imao 24 stana u Bugarskoj, kao što je objavljeno u dokumentima do kojih su novinari KRIK došli u okviru međunarodnog projekta "Pandorini papiri". „Zamolio bih one koje se… »
Radojević: Treba više pritiska od građana da bi se pokrenuo slučaj Malog

Radojević: Treba više pritiska od građana da bi se pokrenuo slučaj Malog

N1 Info 05.10.2021
Novinarka KRIK-a Vesna Radojević ističe da sada kada je ta Mreža za istraživanje kriminala i korupcije dokazala, u sklopu međunarodnog projekta Pandorini papiri, da je ministar finansija Siniša Mali bio vlasnik 24 luksuzna apartmana na bugarskom… »
Mali: Nema dokaza o 24 stana, imam samo jedan

Mali: Nema dokaza o 24 stana, imam samo jedan

Slobodna Evropa 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da su laži da je dokazano da je imao 24 stana u Bugarskoj, kao što je objavljeno u dokumentima do kojih su novinari KRIK-a došli u okviru međunarodnog projekta "Pandorini papiri". "Zamolio bih one koje se… »
Mali: Novinari lažu, imam jedan stan, nisam ja Gojko Djilas

Mali: Novinari lažu, imam jedan stan, nisam ja Gojko Djilas

Radio sto plus 05.10.2021
On je nekoliko puta ponovio da on nije Dragan Djilas sa desetinama miliona evra po of šor računima, niti Draganov brat Gojko Djilas za kojeg je rekao da ima 35 stanova u Beogradu. „Ovde je prava tema zašto ne mogu da pronadju račune Aleksandra… »
Dru Saliven o Pandorinim papirima: Mislim da se Vučić neće odreći Malog

Dru Saliven o Pandorinim papirima: Mislim da se Vučić neće odreći Malog

Beta 05.10.2021
Dru Saliven, jedan od osnivača Projekta za izveštavanje o organizovanom kriminalu i korupciji (OCCRP), koji je izdavač Pandorinih papira, rekao je da očekuje pokretanje istraga u mnogim državama čiji se pojedinci pominju u istraživanju, ali da ne… »
Dru Saliven, izdavač Pandorinih papira, o Siniši Malom: “Mislim da ga se Vučić neće odreći”

Dru Saliven, izdavač Pandorinih papira, o Siniši Malom: “Mislim da ga se Vučić neće odreći”

Nedeljnik 05.10.2021
Credit line: Idriss Bigou-Gilles / AFP / Profimedia (Beta) – Dru Saliven, jedan od osnivača Projekta za izveštavanje o organizovanom kriminalu i korupciji (OCCRP), koji je izdavač Pandorinih papira, rekao je da očekuje pokretanje istraga u mnogim… »
Dru Saliven o Pandorinim papirima: Mislim da se Vučić neće odreći Malog

Dru Saliven o Pandorinim papirima: Mislim da se Vučić neće odreći Malog

Radio sto plus 05.10.2021
„U Srbiji, ministar finansija Siniša Mali je više puta rekao da nije vlasnik ta 24 stana u Bugarskoj koje je dobio od ruske naftne kompanije „Lukoil“. Uhvatili smo ga u laži u svakoj fazi. Konačno smo utvrdili da je u stvari vlasnik tih stanova… »
Siniša Mali se obraća medijima

Siniša Mali se obraća medijima

Nova 05.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali govoriće o setu ekonomskih zakona koji će se naći na današnjoj sednici Narodne Skupštine, saopšteno je iz njegovog kabineta. Pretpostavlja se da će Mali govoriti i o otkriću istraživačkog portala KRIK, kojim je… »
Neće se Vučić odreći Malog: Izdavač Pandorinih papira govorio o srpskom režimu

Neće se Vučić odreći Malog: Izdavač Pandorinih papira govorio o srpskom režimu

Nova 05.10.2021
Dru Saliven, jedan od osnivača Projekta za izveštavanje o organizovanom kriminalu i korupciji (OCCRP), koji je izdavač Pandorinih papira, rekao je da očekuje pokretanje istraga u mnogim državama čiji se pojedinci pominju u istraživanju, ali da ne… »
Izdavač „Pandorinih papira“ smatra da se Vučić neće odreći Malog

Izdavač „Pandorinih papira“ smatra da se Vučić neće odreći Malog

N1 Info 05.10.2021
Dru Saliven, jedan od osnivača Projekta za izveštavanje o organizovanom kriminalu i korupciji (OCCRP), koji je izdavač "Pandorinih papira", rekao je da očekuje pokretanje istraga u mnogim državama čiji se pojedinci pominju u istraživanju, ali da ne… »
Ana Brnabić o Pandora papirima: Videla sam ranije te optužbe, morala bih da vidim šta je tu novo

Ana Brnabić o Pandora papirima: Videla sam ranije te optužbe, morala bih da vidim šta je tu novo

Blic 04.10.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je danas da nije upućena u najnovije papire koji povezuju ministra finansija Sinišu Malog sa of-šor kompanijama. Odgovarajći na pitanje novinara u Mostaru da prokomentariše Pandorine papire koji, između ostalih… »

Vesti dana »