Povezane vesti

Sa sendvičima i krpama krenula kod ibre: Nada Topčagić ispričala neviđenu scenu s rođendana u Milanu - padanje od smeha!

Sa sendvičima i krpama krenula kod ibre: Nada Topčagić ispričala neviđenu scenu s rođendana u Milanu - padanje od smeha!

Mondo 05.10.2021
Nada Topčagić nasmejala sve u studiju! Nada Topčagić nasmejala sve u studiju! Nada Topčagić bila je zvezda večeri na proslavi 40. rođendana legendarnog švedskog fudbalera Zlatana Ibrahimovića u Milanu. Posle Sanrema kada ju je zlatni Ibra… »
Sad Možete da mi pljunete pod prozor! Nada poručila kolegama da crknu od muke - "Ibra i ja smo svetske face!"

Sad Možete da mi pljunete pod prozor! Nada poručila kolegama da crknu od muke - "Ibra i ja smo svetske face!"

Mondo 05.10.2021
Pevačica Nada Topčagić sumirala utiske posle žurke iznenađenja za Zlatana Ibrahomovića. Pevačica Nada Topčagić sumirala utiske posle žurke iznenađenja za Zlatana Ibrahomovića Švedski napadač Zlatan Ibrahimović proslavio je rođendan na… »
Kolege mogu da mi pljunu pod prozor i crknu od muke: Nada otkrila kako se provela kod Ibre, a evo šta je fudbaler radio celu…

Kolege mogu da mi pljunu pod prozor i crknu od muke: Nada otkrila kako se provela kod Ibre, a evo šta je fudbaler radio celu…

Kurir 05.10.2021
Pevačica Nada Topčagić (68) pojavila se u nedelju uveče na rođendanskoj proslavi u Milanu kod fudbalera Zlatana Ibrahimovića, a posle gala žurke ispričala je da su Ibra i ona svetske face, te i da kolege s estrade mogu da joj pljunu pod prozor… »
Pesma košta k'o garsonjera u Beogradu?! Nada Topčagić hit u Milanu - zbog Ibre za tri minuta zaradila 30.000 evra!

Pesma košta k'o garsonjera u Beogradu?! Nada Topčagić hit u Milanu - zbog Ibre za tri minuta zaradila 30.000 evra!

Mondo 05.10.2021
Pevačica Nada Topčagić pojavila se na rođendanu Zlatana Ibrahimovića! Pevačica Nada Topčagić pojavila se na rođendanu Zlatana Ibrahimovića! Švedski napadač Zlatan Ibrahimović proslavio je jubilarni 40. rođendan velikom žurkom u Milanu na… »

Vesti dana »