Povezane vesti
Vinogradi Navipa na Alibegovcu ponovo ponuđeni na prodaju, ovaj put po nižoj ceni
Radio 021 05.10.2021
Ponovo je, u okviru stečajnog postupka, oglašena prodaja 107 parcela Navipa na Alibegovcu gde su se nalazili vinogradi ove ugašene firme za prodaju vina i drugih napitaka. Radi se zemljištu čija je vrednost procenjena na 704,8 miliona dinara. Ovaj put… »
Navipova imovina na Alibegovcu ponovo na aukciji, ovaj put po nižoj ceni
Moj Novi Sad 05.10.2021
U okviru stečajnog postupka, ponovo je oglašena prodaja 107 parcela Navipa na Alibegovcu gde su se nalazili vinogradi ove ugašene firme za prodaju vina i drugih napitaka. Radi se o zemljištu čija je vrednost procenjena na 704,8 miliona dinara. Kako… »
Prodaje se 51 hektar Navipa u stečaju kod Novog Sada za 211 miliona dinara
RTV 05.10.2021
NOVI SAD - Imovina Navipa AD u stečaju u Novom Sadu ponuđena je na prodaju po početnoj ceni od 211,4 miliona dinara, objavila je danas stečajni upravnik. Radi se građevinskom zemljištu od 31,4 hektara na prostoru katastarske opštine Petrovaradin i 21… »
Vesti dana »
Vrhunac toplotnog talasa u Srbiji sa temperaturom do 39 stepeni
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 76 povezanih
Borba sa požarima: 22 aktivna požara, najveći u Deliblatskoj peščari i na Stolovima
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 75 povezanih
Raste broj poginulih od zemljotresa u Kolumbiji, za hiljadama se traga
Beta pre 4 satijoš 53 povezane
Vučić čestitao imenovanje novoizabranom predsedniku Mađarske Andrašu Baki: "Nastavljamo da razvijamo bliske odnose"
Euronews pre 50 minutajoš 39 povezanih




