Povezane vesti

Perez napravio pometnju: Da li će Mbape biti završen pre ili posle 1. januara?

Perez napravio pometnju: Da li će Mbape biti završen pre ili posle 1. januara?

Mozzart sport 05.10.2021
Prvi čovek Kraljevskog kluba morao da pojašnjava sopstvenu izjavu u medijima. Kilijan Mbape otkrio je u intervjuu za L'Ekip da je letos želeo da promeni sredinu i da bi taj klub novi klub bio isključivo Real Madrid. Ipak, ostanak u Parizu je promenio… »
Mbape o odlasku u Real i o tome zašto je Nejmara nazvao „klošarom“

Mbape o odlasku u Real i o tome zašto je Nejmara nazvao „klošarom“

N1 Info 05.10.2021
Napadač PSŽ Kilijan Mbape je u intervju Ekipu još jednom priznao da je ovog leta želeo da se preseli u Real Madrid i da je uprava Svetaca bila upoznata sa njegovom odlukom, ali transfer nije realizovan. Kraljevski klub je za francuskog reprezentativca… »
Intervju Mbapea koji će naljutiti PSŽ - O "klošaru" Nejmaru, Mesiju koji ne igra odbranu i "belom dresu" kao sudbini!

Intervju Mbapea koji će naljutiti PSŽ - O "klošaru" Nejmaru, Mesiju koji ne igra odbranu i "belom dresu" kao sudbini!

Sportske.net 05.10.2021
U opširnom intervjuu za L'Ekip, fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape otvorio je dušu i progovorio o brojnim intrigantnim temama. Glavna tema bila je njegova želja da napusti Pariz i preseli se u Real Madrid. "U početku sam tražio vreme da… »
Hteo sam da odem iz PSŽ: Kilijan Mbape priznao ono što smo svi znali - letos tražio transfer u Real Madrid

Hteo sam da odem iz PSŽ: Kilijan Mbape priznao ono što smo svi znali - letos tražio transfer u Real Madrid

Večernje novosti 04.10.2021
FOTO: EPA Od stalnog dopisnika "Novosti" iz Pariza Razgovor će biti objavljen večeras, a u javnosti su se juče pojavili delovi onoga što je rekao Mbape, koji je do sada ćutao u javnosti o svemu što se događalo oko njegovog neuspelog transfera u… »

Vesti dana »